Freezuje mi sie gra i wyrzuca mnie do pulpitu

https://pastebin.com/pr957tQC - Addition

https://pastebin.com/JZcqXYNT - frst

https://pastebin.com/aHZ9wdrb - shortcut

witam mam problem z graniem w prawie każdej grze obojętnie czy jest wymagająca czy nie gram sobie i nagle zacina mi sie cala gra i wyrzuca do pulpitu i gra mi w tle chodzi ale obrazu nie widzę albo zacina mi się gra i jedynie jak mogę wyjsc do ctrl +alt + delete.

Skoro ginie obraz z gry podpowiada to raczej problem z kartą graficzną. Podaj specyfikację komputera żeby nie wróżyć z fusów.

karta graficzna- AMD radeon hd 7700 series
procesor-intel core i5-4460 3.20 ghz
ram -8 gb
win 7

Karta Twoja od maleńkości, czy z Alegrato sklep u Janusza:) ?

Tak na poważnie, wyjmij kartę, przełóż monitor na wyjście integry Intelowskiej i odpal swoje gry. Będziesz miał z 5-10 klatek sekunda, ale jak nie wywali, to wiem, ze karta LUB zasilacz, jaki masz i ilu letni?

no niestety zasilacz będzie miał z 6/5 lat ale zrobię tak jak napisałeś

W takim wypadku, jak żywotny, markowy No-Name, to wpadnij jutro z kartą do znajomego, niech odpali coś “ciężkiego”, sprawdzisz i kartę i zasilacz (zadziała ok-zasilacz ew. mała szansa na płytę główną), padnie (karta to hell). Dając mu kartę raczej nic mu nie upieczesz, jakbyś testował zasilacz na jego zestawie ryzyko byłoby większe :slight_smile: Interią intela sprawdzisz, czy bez karty system jest stabilny, obstawiam: jest.
Perspektywy: 60% karta- 30 % zasilacz - 10%cos innego.

Mimo wszystko Radeon, to bardzo wiekowy dziadek już.
Z ciekawości:jakie masz bebechy w środku tzn. gł. procek i ile W na zasilaczu.