Freezy, blue screeny - karta graficzna?

Witam. W takim razie przejdę do sedna, że mój problem wygląda w następujący sposób:

Od pewnego czasu ciągle nawiedzają mnie ewidentne freezy, zmrożenia obrazu, a także dźwięku. Występują one tylko i wyłącznie przy korzystaniu z gier (w moim przypadku League of Legends). Problem ten nie następuje przy korzystaniu z mniej wymagających aplikacji czy programów. Często zdarza się też, że komputer zamiast “zmrozić się”, po prostu się resetuje bądź występują blue screen’y. Jak dotychczas spotkało mnie to dwa razy, a problemem BS’a był BAD_POOL_CALLER, drugim razem natomiast IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.

Wszystkie sterowniki są zaktualizowane, potrzebuję tylko i wyłącznie waszej pomocy. Mam podejrzenia, że może być to przyczyną karty graficznej, biorąc pod uwagę, że ciągle powtarza się to przy grach komputerowych… Czy jestem w błędzie? Jak mogę poradzić sobie z powyższym problemem?  :?

Screen z HDTune zakładka Health dla wszystkich dysków. Ściągnij zainstaluj HWINFO odpal zakładkę Sensors nie zamykaj odpal grę pograj z 5 min wyjdź zrób screeny (klika zapewne) żeby było całe okno Sensors wszystkie temp. Wrzuć screena z Bluescreenviewer. Napisz markę model zasilacza odczytując jego oznaczenie z naklejki na nim tak trzeba wziąć śrubokręt i otworzyć obudowę. Dodatkowo screen z HDTune z zakładki Health. Przeskanuj pamięć memtestem. Zrób bootowalnego pena (sam się praktycznie zrobi). Włóż pena odpal imageUSB na górze w oknie zaznacz pena i naciśnij Write to UFD. Później zbootuj pena tak jakbyś bootował płytę z Windowsem. Czekaj póki pass będzie 3. Oczywiście jakby Ci się pojawił choćby jeden errors to nie musisz czekać do 3 możesz przerwać skanowanie pamięci.

Screen z HDTune http://puu.sh/iWHSN/aa85b2b07d.png

Screen z HWINFO wykonany za 2 razem z powodu freeza

http://puu.sh/iWKcu/c2213c5270.png

http://puu.sh/iWKeQ/e5090d9744.png

Zasilacz TECENS Radix VI 650

jednakże nie mam żadnego pena

Więc zrób bootowany cd z memtestem. Czyli rozpakuj RAZ i ten jeden plik ISO nagraj np. CDBurnerXP opcja Nagraj obraz ISO.

http://www.memtest86.com/downloads/memtest86-iso.zip

 

Daj screena jeszcze z Bluescreenviewer-a

http://www.nirsoft.net/utils/bluescreenview.zip