Freezy komputera

Witam chciałbym zasięgnąć waszej porady co może być przyczyną freezów mojego komputera i jak je rozwiązać.

Specyfikacje:

Intel core i5 3570k ( Z OC i bez OC freezy wystepują)

Nvidia GTX660 ( najnowsze sterowniki próbowałem wersji poprzednich bez zmian)

8 GB RAM

XFX Core 550W

MSI Z77A-G43 Intel Z77

Dodam że freezy wystepują TYLKO i wyłącznie podczas oglądanie filmów na YT i Streamów. Podczas grania zero problemów. Próbowałem wszystkiego i nie mam pojęcia co powinnienem zrobić. Komputer ma 4 miesiące wieć jakby co to mogę go odesłać do serwisu na gwarancji za 2 tygodnie bo wyjeżdżam na tydzień i nie będzie mi on potrzebny. Temperatura karty graficznej w stersie to zawsze poniżej 55 C a procesor poniżej 65 C. W spoczynku 30C karta procek 45C

Mam taki sam problem na zgoła całkiem innej konfoguracji:

PII 960T Radeon 5770.

Problem leży po stronie flasha lub przeglądarki której używasz.Próbuj innej lub innej wersji flasha.Na starszych wersjach FF problem ten u mnie nie występował, zaczęło się jakoś tak od 18 wersji, o ile dobrze pamiętam.Na razie nie jest to tak uciążliwe ale chyba będę musiał zmienić wieloletnie przyzwyczajenia i zainteresować się inną przeglądarką.

Wiesz co próbowałem opery, google chrome, firefox i na wszystkich tak samo aczkolwiek moge popróbować starszych wersji przeglądarek

…kurcze to urok YouTuba, że się tnie. Mam to samo, będę śledził temat z zainteresowaniem

Ale mi nie chodzi o “tnięcia” mi chodzi o freezy komputera na które pomaga tylko i wyłącznie reset kompa

U mnie są to też “freezy” jakieś 30-40 sekund, jednak nie trzeba restartować kompa.Próbuj może starszych wersji flashplayera, ewentualnie innej wersji sterowników od karty graficznej.

Próbowałem wszystkich wersji sterowników do karty od roku 2012 wypuszczonych a co do flash playera próbowałem 11.8.800 11.7.700 i bez zmian. Jakieś inne pomysły?

11.7 to najnowsza wersja, 11.8 to chyba jakaś beta? Miałem na myśli coś starszego, próbuj raczej wersji z tamtego roku.