Front Page-A co to jest?

(Duda) #1

Czytałem opis programu,ale i tak nie wyjaśnie to mojego pytania,czy to jest cos w stylu Webmajster czy trzeba znać programowanie żeby stworzyć strone.

(Szymszejdi) #2

Ten program jest banalnie prosty w obsłudze i nadaje się idealnie dla ludzi którzy nie mają nawet pojęcia o HTML’u :stuck_out_tongue:

(Piotrek Płatek) #3

Jest to edytor graficzny, czyli tak jak webmajster.

Nie trzeba nic umieć, ale i efekty wymierne.

(aju) #4

W programie tym można tworzyć zarówno poprzez tryb: kopiuj - wklej (czyli działa prawie jak zwykły WORD - wstawiasz wszędzie, gdzie co chcesz i to jest ostateczny wynik pracy) jak i również napisać całą stronkę w html od podstaw.

(system) #5

FrontPage jest edytorem WYSIWYG zarówno dla początkujących webmasterów jak i dla znających się lepiej. Posiada kilka ciekawych funkcji, jest po polsku, więc polecam, aczkolwiek bardziej zachęcałbym do skorzystania z Notatnika :D.

(Balon) #6

tak tez tak myslalem kiedys… ale notatnik to nedza… dla wymagajacych uzytkownikow polecam EditPlusa - posiada kolorowanie sklady itd… lub Zend Studio - polecam go, sam go mam i jest swietny… Jest to najbardziej profesjonalne srodowisko programistyczne do php, asp itd :slight_smile:

(system) #7

Może i nędza, ale mi to w szczególności wystarcza (używam także jeszcze jednego-lepszego programu do edycji kodu: Notatnika+) :P.