Front USB Nie rozpoznaje urządzeń

Witam złożyłem parę dni temu komputer wszystkie kable podłączyłem zgodnie z instrukcją od płyty głównej. I mam jeden problem gdy podłączam pendrive do przednich portów USB to na ekranie wyświetla się błąd "Nie rozpoznano urządzenia USB, Ostatnie urządzenie USB podłączone do tego komputera nie działa właściwie i System Windows nie rozpoznaje go. " Gdy podłączam pendrive do tylnych portów USB on działa wtedy normalnie to nie może być wina pendriva a nawet jak próbowałem podłączyć myszkę albo kierownicę do przednich portów USB to wyświetla mi się ten sam błąd a po podłączeniu do tylnych portów wszystkie moje sprzęty działają normalnie. Dodam jeszcze że w menedżerze urządzeń mam tylko żółty trójkąt z wykrzyknikiem przy Nieznane urządzenie USB (Żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)

Skoro wszystko dobrze podłączyłeś - to zapewne problemem są uszkodzone porty USB w obudowie.

Raczej mi się wydaje że to nie wina portów bo miałem starego kompa w tej obudowie jakieś 6 miesięcy i tam wszystko działało ok potem odłożyłem obudowę do kartony i leżała tam do przedwczoraj

W takim razie musisz jeszcze raz sprawdzić połączenie z MOBO.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem i dalej tak samo

Sprawdziłem i wystarczyło odwrócić wtyczki problem rozwiązany