FTP lifetime?


(Sheaker) #1

Witam serdecznie. Przydałby mi się serwer FTP bez szczególnych ograniczeń który zagwarantuje mi dożywotni dostęp do plików. Do tej pory korzystałem z ftp na studentlive.pl i przez kilka lat spełniał on wszystkie moje wymagania do czasu jak go nie wyłączyli.
Znalazłem takie cudo:
http://home.zoolz.co.uk/1tb-lifetime-offer/
50 dolarów za 1TB lifetime. Czy to faktycznie tak działa? Warto? Jakie ryzyko? Może macie inne propozycje?


(DiamondBack) #2

Tam nie ma ani słowa o FTP. To jest jakaś chmura wymagająca ich własnego oprogramowania.


(Drobok) #3

z atakimi akcjami jest o tyle źle że dopuki koszt utrzymania jest tani i ludzie kupują to jest sie na czym utrzymać, a jak już userow przybywa to koszty rosna a poprzednicy korzystaja za darmo. Imo prędzej czy poźniej to padnie, lepiej i pewniej iść do wielkiej firmy z miesiecznymi opłatami i nie martwić się o pliki (lub backup trzymać u siebie, albo najlepiej serwer pozwalana routerzeo ile łącze pozwala)


(Sheaker) #4

Czyli nic z tego. Dzięki zatem za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.


(Sheaker) #5

Witam ponownie. Ostateczne chyba zdecyduje się na płatny serwer. Wciąż nie mam doświadczenia i nie wiem co powinienem wybrać.
Warunki:
1TB miejsca, brak ograniczenia na wielkość pliku, myślę że przydałoby się 5gb transferu miesięcznego (serwer niemalże tylko do prywatnego użytku jako backup), możliwość linkowania plików na fora (najczęściej malutkie grafiki grafiki) oraz możliwość postawienia niewielkiej i bardzo prostej strony http.
Dziękuję!