Ftp.republika.pl

Co jest z republika caly czas jakies prace konserwatorskie wy tez tak cos macie? ile to bedzie trwac jeszcze?

Mi konto mailowe nawaliło. Onet mówi,że do wtorku mają zakończyć.

niestety, hackerzy dowalili się do mnóstwa haseł, opublikowali je na grupie dyskusyjnej i onet aby zapobiec włamaniom zablokował konta

Te hackery to już wszędzie wejdą. XXXX mnie każdego takiego XXXXX jak bym go znalazł :evil:


Oj Rafi ,Rafi [-X

Asterisk

No to co teraz mam zrobic? Nowe konto jak zalozylem tak samo jest. Prace konserwatorskie. Ci hakerzy zamiast wlamac sie gdzies do Gatesa i mu namieszac to normalnym ludziom dokuczają. ehh

tgrzebien(niu?) powinnieneś poczekać do wtorku aż zakończą się prace.A jak chcesz w jakiś szybszy sposób to wejdź na http://www.friko.pl i tam załóż bezpłatne konto.

moje pewnie tez zhakowali bo ktos sie czepial mnie ze mu mailem wysylam wirusy, na dodatek dostaje kupe spamu, chyba sie przenosze na stale na tlen

Widze ze jakis kumpel z za miedzy

Oni nie musieli nic hakowac poprostu sobie wzieli te hasla bo byl blad … i walsnie sie okazalo jakie mamy bezpieczne trzymane hasla … ;/ I widac jak Onet jest bezpieczny a przynajmniej teraz po “wykradzeniu” hasel onet bedzie lepiej zabezpieczony … ;] Mam taka nadzieje …

pozdrawiam … ;]

Niby za co? Onet dostal informacje ze maja dziure ktora zostala zignorowana przez administratora. Po tygodniu dziura dalej byla , wiec sie doigrali. Onet.pl to nie tylko darmowe konta , ludzie placa za nie - jednoczesnie sa zapewniani o wysokiej jakosci i bezpieczenstwie. Czy nie uwazacie wiec , ze takie akcje maja sens?

Zobaczcie to. Tam jest wszystko opisane. http://news.di.com.pl/?lp=6622

zostawcie Gates’a :smiley:

wszyscy tak na niego najezdzaja, a 90% z Was (jak nie wiecej)

jedzie na jego systemie i to piracie :wink:

nie obrazajac tych z oryginalnym…

-zgadzam sie :slight_smile:

Skopali sprawe - 50 tysiecy kont…

Ciekawe czy osoba(y) odpowiedzialna za zabezpieczenia w Onecie jeszcze ma robote. :?

wiec nie ma winic co haxiorow bo oni nie robia dla wlasniej korzysci … bo co im po tym … tylko odkryc dziurke i powiadomic o tym bledzie admina … a ze w duym % duza czesc adminow odpuszcza sobie taka wiesc to maja wyniki tego … ;/ Ze nikna hasla ;];/

pozdro …