Ftp.republika.pl

(Tgrzebien) #1

Co jest z republika caly czas jakies prace konserwatorskie wy tez tak cos macie? ile to bedzie trwac jeszcze?

(Damian) #2

Mi konto mailowe nawaliło. Onet mówi,że do wtorku mają zakończyć.

(Marex100) #3

niestety, hackerzy dowalili się do mnóstwa haseł, opublikowali je na grupie dyskusyjnej i onet aby zapobiec włamaniom zablokował konta

(Rafi) #4

Te hackery to już wszędzie wejdą. XXXX mnie każdego takiego XXXXX jak bym go znalazł :evil:

Oj Rafi ,Rafi [-X

Asterisk

(Tgrzebien) #5

No to co teraz mam zrobic? Nowe konto jak zalozylem tak samo jest. Prace konserwatorskie. Ci hakerzy zamiast wlamac sie gdzies do Gatesa i mu namieszac to normalnym ludziom dokuczają. ehh

(Rafi) #6

tgrzebien(niu?) powinnieneś poczekać do wtorku aż zakończą się prace.A jak chcesz w jakiś szybszy sposób to wejdź na http://www.friko.pl i tam załóż bezpłatne konto.

(Mceurytos) #7

moje pewnie tez zhakowali bo ktos sie czepial mnie ze mu mailem wysylam wirusy, na dodatek dostaje kupe spamu, chyba sie przenosze na stale na tlen

Widze ze jakis kumpel z za miedzy

(Plik) #8

Oni nie musieli nic hakowac poprostu sobie wzieli te hasla bo byl blad ... i walsnie sie okazalo jakie mamy bezpieczne trzymane hasla .... ;/ I widac jak Onet jest bezpieczny a przynajmniej teraz po "wykradzeniu" hasel onet bedzie lepiej zabezpieczony ... ;] Mam taka nadzieje ...

pozdrawiam ... ;]

(system) #9

Niby za co? Onet dostal informacje ze maja dziure ktora zostala zignorowana przez administratora. Po tygodniu dziura dalej byla , wiec sie doigrali. Onet.pl to nie tylko darmowe konta , ludzie placa za nie - jednoczesnie sa zapewniani o wysokiej jakosci i bezpieczenstwie. Czy nie uwazacie wiec , ze takie akcje maja sens?

(boczi) #10

Zobaczcie to. Tam jest wszystko opisane. http://news.di.com.pl/?lp=6622

(Existence) #11

zostawcie Gates'a :smiley:

wszyscy tak na niego najezdzaja, a 90% z Was (jak nie wiecej)

jedzie na jego systemie i to piracie :wink:

nie obrazajac tych z oryginalnym...

-zgadzam sie :slight_smile:

Skopali sprawe - 50 tysiecy kont...

(Riven) #12

Ciekawe czy osoba(y) odpowiedzialna za zabezpieczenia w Onecie jeszcze ma robote. :?

(Plik) #13

wiec nie ma winic co haxiorow bo oni nie robia dla wlasniej korzysci ... bo co im po tym ... tylko odkryc dziurke i powiadomic o tym bledzie admina ... a ze w duym % duza czesc adminow odpuszcza sobie taka wiesc to maja wyniki tego ... ;/ Ze nikna hasla ;];/

pozdro ...