Fujitsu Esprimo c710 rozbudowa o kartę graficzną

cześć, dostałem wyżej wymieniony sprzęt i dopatrzyłem się na płycie głównej wejścia pci 16 niestety nie za bardzo jest tam jak wsadzić GeForce GTS 450 GS z powodu braku miejsca. teraz pojawia się moje pytanie czy istnieją jakiekolwiek taśmy czy też przedłużacze abym mógł jakoś tą kartę podłączyć no i oczywiście zewnętrzny zasilacz? No i czy to zadziała:D? Albo czy też tańszym i lepszym wyjściem będzie kupno “małej karty graficznej”?

Problem moze byc w tym ze w specyfikacji tego kompa wyczytac mozna ze obsuguje on karty graf. typu low-profile co oznacza ze sa nizsze od normalnych.
P.S. sory za orto.

Przykladowo taka karta mogla by dac rade.

Siema,
jak wspomniano wyżej, potrzebujesz grafiki low profile i single slot. Nie napisałeś czego oczekujesz oraz jak wygląda specyfikacja (ten zestaw był sprzedawany w różnych konfiguracjach). Jeżeli jest tam minimum i3, to można wsadzić nawet 1050 lub 750 gt/gtx jednoslotowego niskoprofilowego, o ile takie wyprodukowano :smiley:. Są takie wynalazki gt 1030. Testy. Ten powinien wejść.

głównie WoW/ czasami bf1 a co do specyfikacji to mam Intel® Core™ i5-2400 processor (4 Cores / 4 Threads, 3.10 GHz, 6 MB, Intel® HD Graphics 2000)+8gb ram i dysk ssd. zamówiłem sobie taśmę riser pcie ale bez dodatkowego zasilania. Póki co zrobiłem coś takiego

tylko że mój stary gf gts450 poleżał parę lat w szopie więc karta coś szwankuje ale jestem dobrej myśli:D

Kombinujesz, ale jak możesz mieć rozbebeszonego kompa, to czemu nie.
Znalazłem jeszcze takiego 1030, wydajność na poziomie 750.

to że rozkręcony nikomu nie przeszkadza;), a czy w tej cenie dostanę lepszą zwykłą kartę? bo ten mój gf po instalacji sterowników strasznie wariuje i jakieś piksele mi na ekranie wyskakują;/ więc chyba jest do niczego:(

Do 200 zł mógłbyś polować na GTX750Ti. Ta 1030, tym bardziej w Twojej sytuacji, prezentuje się nieźle.