Fujitsu - karta WiFi6 - kod błędu 10

Witam,

Problem dotyczy chińskich wersji kart Intel AX200 i AX210. Chińskich, tj. przelutowanym w Chinach na mini PCIe. Karty jak na poniższych zdjęciach:

Mój komputer to Fujitsu AH531/GFO (i7-2820QM, chipset HM65, Windows 10 Pro 20H2). Wcześniej w komputerze używałem kart Intel Centrino Wireless-N 1030 oraz Intel Dual Band Wireless-AC 7260. Na tych kartach WiFi i Bluetooth działały jak trzeba.

Próbowałem używać obu tych kart. W obu przypadkach Bluetooth działa bez zarzutów. Niestety jeśli chodzi o WiFi problem jest jak na załączonym zrzucie ekranu:

Mam zainstalowane najnowsze sterowniki, ale próbowałem również innych wersji sterowników, jak widać z poniższym obrazku:

Zaktualizowałem sterowniki chipsetu z 1.1.1.45 to 1.1.3.1. Nie nastąpiły żadne zmiany.
Mam najnowszą wersję BIOS (1.24) oraz wszystkie najnowsze sterowniki w całym systemie.

Jednak kiedy włożyłem kartę WiFi6 do Dell Latitude E6520 (QM67 chipset) wszystko zadziałało jak należy - Bluetooth oraz WiFi. Karta WiFi działa na pewno. Podejrzewałem więc problem z systemem. W związku z czym przełożyłem dysk twardy z Della - gdzie karta WiFi6 działa jak należy - do Fujitsu. Niestety przy karcie WiFi pojawił się błąd 10 - nie można uruchomić urządzenia.

Czy jest jakiś sposób, aby uruchomić kartę WiFi6 na Fujitsu AH531/GFO?

Pozdrawiam.

SDI driver, sprobuj najpierw najnowszej wersji sterownika znalezionego, pozniej starsze. wyglada na problem ze sterownikiem
Snappy Driver 1.20.0 - dobreprogramy