Fujitsu-Siemens Activy Media Center 570 PC

Witam,

mam na sprzedaż taką oto zabawkę: http://www.tomshardware.co.uk/Activy-57 … 29695.html

Jest to nic innego, jak odtwarzacz DVD, ma 250 GB dysk twardy i 2 tunery satelitarne, czyli jest nagrywarką. Jest zbudowany na bazie normalnego PC:

Processor Intel Celeron D, 3.06 GHz

256 KB L2 Cache, FSB 533 MHZ

Motherboard P4M-915GDI-LF

Hard Drive Seagate 250 GByte SATA

Graphics Card onboard + DVI riser card

Sound onboard

DVD NEC, IDE Interface

Memory 1 x Infineon 512 MByte

DDR 400, CL3

TV 2 x Hauppauge WinTV

PSU Delta Electronics, 115 Watts

Oczywiście mamy też czytnik kart i kilka portów USB - można podłączyć zewnętrzny dysk, czy pendrive i z niego oglądać media. Można też oglądać materiały udostępniane w sieci lokalnej.

Całość zapakowana w gustowną obudowę: 1fscams570totalclosed.th.jpg

W zestawie dołączony pilot, można ustrzelić na aukcjach internetowych bezprzewodową klawiaturę i myszkę. Całość działa pod kontrolą Windows XP. Po podłączeniu do telewizora (przejściówka z DVI na HDMI, ew. po analogowym D-SUB) mamy odtwarzacz DVD, nagrywarkę cyfrowej telewizji oraz internet. Ja nie używam, bo mam na stałe podłączony komputer, a to się niestety kurzy. Sprzęt oczywiście sprawny, mogę wystawić na allegro, chociaż preferuję osobisty odbiór we Wrocławiu - nie mam oryginalnego pudełka niestety.

Sprzęt kosztował swego czasu około 800 Euro, oddam za 500 zł - chyba, że proponujesz inną cenę - możemy sie dogadać :slight_smile: