Fujitsu-Siemens AMILO Pa 2548

Fujitsu-Siemens AMILO Pa 2548 USZKODZONY!

Może zacznę od tego co uszkodzone tak naprawdę to nie wiem, uszkodzenie polega na tym że kiedy laptop startuje to wiatrak chodzi przez okres okołu 8 sekund na maksa i tyle po za tym wszystko ok. Laptop jest z 2008 roku miałem go 2 lata kilka tygodni temu był w naprawie nie chciał się włączyć tzn; startował tylko jak miał się załadować bios to sam się wyłączał i tak w koło. Ale od naprawy wszystko ok działa z wyjątkiem tego że jak laptop startuje to wiatrak chodzi na maksa przez jakieś 5-8 sekund przed naprawą tego nie było podczas pracy normalnie wiatrak działa raz wolniej raz szybciej w zależności od pracy komputera .

Stan wizualny oceniam na bardzo dobry real foto bateria trzyma do 2 godzin Laptopa wysyłam w oryginalnym opakowaniu tak jak kupiłem niestety bez faktury bo był brany na firmę naprawa też była na firmę i też nie mam faktury. Obecnie jest system Windows vista był wgrany na próbę czy laptop działa ale zalecam format sterowniki na HDD pod viste.

Krótki filmik przedstawiający uszkodzenie i prace komputera polecam oglądnąć.

http://www.youtube.com/watch?v=ycYlpAmMTmk

Dane techniczne

Ogólne

Model na rok 2008, 2009, 2010

Linia Amilo

Kolor Srebrno-czarny

Ekran

Przekątna ekranu [cal] 15.4

Natywna rozdzielczość 1280 x 800

Karta graficzna nVidia GeForce 8400M G

Specyfikacja

Procesor AMD Turion 64 X2 TL-50

Pamięć RAM 1 GB MAX 4GB

Matryca błyszcząca

Urządzenie wskazujące Touchpad

Dźwięk Wbudowane głośniki stereo, Wbudowany mikrofon

Dysk twardy 250 GB

Napędy DVD-Super Multi DL

Inne Chipset nVidia NForce 630M

Techniczne

Wbudowana kamera 1.3 MPix

Karta sieciowa 10/100

Modem TAK

Łączność bezprzewodowa WiFi 802.11 b/g

Złącza A/V Wyjście DVI-I, Wyjście słuchawkowe (S/PDIF), Wejście mikrofonowe, Wejście liniowe

Złącza USB 3 złącza

Gniazda rozszerzeń ExpressCard (54/34), Czytnik kart SD/MMC, Czytnik kart MS, Czytnik kart MS PRO

http://allegro.pl/fujitsu-siemens-amilo … 55521.html

cena dla kolegów z forum 700 zł