Fujitsu-Siemens Amilo Pro V2030 i klawiatura

Cześć. Niedawno kupiłem komputer FS Amilo Pro V2030. Mam pytanie do znawców sprzetu: czy mogę jakoś samemu dokręcić prawą stronę klawiatury? Ponieważ jakoś dziwnie ona pływa, tzn rusza się, a gdy naped dvd pracuje, to czasem aż wpada w wibracje ta część klawiatury i wydaje “bzzz” :slight_smile: z lewą stroną klawiatury i środkiem jest wszystko ok. a wlasnie prawa strona, w samym górnym rogu szczególnie (klawisz DELETE) jest jakby niedokręcona albo nie wytłumiona. Czy mogę to sam poprawic? Jak? Czy trzeba pozostawic to serwisowi? Laptop kupilem w Media Markt, więc mam dwa tygodnie na wymianę na inny od razu, ale nie wiem czy jest sens jechać tam, bo na grupach widziałem post gdzie ktoś opisał podobny problem tyle że z lewą stroną klawiatury a zatem po prostu te modele tak mają. Dzięki za wszystkie sensowne odpowiedzi.

Radzę jednak wysłać go do serwisu, tak to jest jak sprzęt sprzedają ludzie którzy sami się na sprzęcie nie za bardzo znają. Ale lepiej zawieś im bo możesz stracić gwarancje jeśli go będziesz sam rozkręcał. A to już nie taka prosta sprawa jak przy jednostce typu PCet.

Zdecydowanie pozostaje ci tylko serwis. Można otworzyć obudowę i dokręcić klawiaturę, ale nie jest to prosta sprawa. Nie wiem jak to wygląda w tym modelu, ale np. w Amilo Pro V2010 klawiatura jest przykręcona jedną śrubą, która jest zabezpieczona klejem (tzn: przekręcisz= tracisz gwrancję). Nie próbuj na własną rękę, szkoda gwarancji. Co do wibracji klawiatury to w maim przypadku nie miałem z tym problemów, chociaż sam napęd jest nieco głośny, ale mimo wszystko pracuje stabilnie.

Ground21

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

OK. Rozumiem - czyli nie można samemu nic ruszać… i nie będę. Spróboje wymienić w MM (chociaż nie wiem czy nie sprzedadzą reszty tych komputerów, bo cena była całkiem dobra - 2190zł model z 512ramu). A jeżeli nie wymienię w MM to udam się do serwisu S-F. Dzięki za odpowiedźi.

ps. post poprawiony :slight_smile: