Fujitsu-Siemens Lifebook C1110D i uruchomienie Wi-Fi

Witam. Posiadam laptopa Fujitsu-Siemens Lifebook C1110D i posiada Wi-Fi, tylko do końca nie wiem jak je uruchomić…

Czy miał może ktoś styczność z tym laptopem i wie jak to uruchomić? Może potrzebne jakieś szczególne sterowniki?

Ach i proszę o wypowiedzi osób, które chcą pomóc, a nie typu “poszukaj w Googlach” i “Google nie gryzie”… szukałem bez żadnych skutków…

Dziękuję za szybkie odpowiedzi i pozdrawiam.

W czym dokładnie jest problem? Masz sieć z którą się chcesz połączyć? Czy posiadasz urządzenie, które bezproblemowo się z nią łączy?

Karta sieciowa jest zainstalowana poprawnie? W menedżerze urządzeń w zakładce Urządzenia Sieciowe karta sieciowa jest widoczna i nie ma przy niej żadnych znaków zapytania?

Sprawdź następujące rzeczy:

Wejdź w - Mój Komputer - Moje Miejsca Sieciowe - Wyświetl Połączenia Sieciowe - sprawdź czy po prawej stronie okna widnieje połączenie sieci bezprzewodowej, które jest włączone (PPM i ewentualnie włącz).

Powinien w prawym dolnym rogu ekranu widnieć komputerek z dwiema kreskami - jest to ikona połączenia bezprzewodowego. Jeżeli jest a mimo to nie możesz wykryć sieci, byc może masz przełącznik włączający kartę sieciową - może znajdować się z przodu bądź boku obudowy. Możliwe, że jest też taki ‘‘włącznik’’ ukryty pod klawiszem funkcyjnym - klawisz -fn- + któryś z klawiszy 1-0 (przy ktorejś cyfrze powinien widnieć niebieski symbol hmm anteny :))