Fujitsu Simens 1536 - sterowniki do karty graficznej Radeon x1400

Witam

dzisiaj zainstalowałem windows xp profesional 32 bit ,wszystko piękni ,ale po ściągnięci gry i próbie odpalenia jej pojawił się komunikat "nie można wczytać direct 3d’ ,odrazu sprawdziłem co się dzieje po przez dxdiag otóż wszystkie przyśpieszenia direct x są niedostępne .a także nie mam sterowników do kary graficznej i pojawiła mi się jakaś standardowa karta graficzna vga a powinna być rodeon x1400 ,laptop to fujitsu simens 1536 ,czy ktoś mógłby podać link do sterowników tej karty graficznej ,z góry dzięki :smiley:

 

Hej,

Wchodzisz na stronę producenta laptopa - czyli tutaj - zaznaczasz system Windows XP, przechodzisz do gałęzi Graphic i pobierasz sterownik ATI Mobility Radeon X1400. Po ściągnięciu rozpakowujesz go i instalujesz.

Pozdrawiam,

Dimatheus

nie widze nigdzie napisu windows xp?

Masz upięte na innym hostingu.

 

 

http://www19.zippyshare.com/v/98841681/file.html

Hej,

Może pomoże screen.

63013331569118278789_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus

może ktoś jeszcze powiedzieć jak to zainstalować ,bo nie widze żadnej ikonki z napisem setup albo instal

Hej,

Masz przecież na screenie zaznaczony czerwoną ramką. Swoją drogą trochę się spóźniłeś, bo linki na stronie Fujitsu ważne są dość krótko. Dlatego warto może skorzystać z linku, który podał mrFreeze?

Pozdrawiam,

Dimatheus

ok ,już pobrałem tylko teraz problem z instalacją ,może ktoś napisać krok po kroku jak to zainstalować ,sory że was tak męczę ale jestem całkowicie zielony w tych tematach

Hej,

Po prostu po ściągnięciu archiwum wypakowujesz je przy pomocy WinZip’a, WinRAR’a, 7-Zipa czy jakiegokolwiek innego programu do pakowania danych. Można nawet użyć narzędzia systemowego - klikasz na plik prawym przyciskiem i wybierasz opcję Wyodrębnij wszystkie, wybierasz folder i gotowe. Na koniec wchodzisz do folderu i uruchamiasz plik setup.exe, a następnie postępujesz zgodnie z informacjami na ekranie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

wielki dzięki ,teraz wszystko już działa;>

 

Dodane

 

mam jeszcze jedną sprawe nie mam wgl głosu mógłbyś jeszcze podżucić link ze sterownikami do karty dźwiękowej?

 

___________________________________________________________________________________________

Pobierz z LINK (zaznacz _Zapoznałem się i akceptuję Warunki Ogólne _i kliknij Pobierz oprogramowanie).

Hej,

 

I w tym przypadku jest analogicznie z instalacją, jak w przypadku karty graficznej. Po ściągnięciu wypakowujesz sterowniki do osobnego folderu, uruchamiasz z niego plik setup.exe i postępujesz zgodnie z informacjami kreatora na ekranie. Na końcu uruchamiasz ponownie system.

 

Ważna uwaga - by zainstalować w systemie Windows XP układ dźwiękowy zgodny z HD Audio konieczne jest posiadanie najnowszego dodatku Service Pack 3 dla Windows XP.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus