Full Spectrum Warrior: Ten Hammers [Problem z połączeniem]

Witam wszystkich graczy,

parę dni temu, razem z kolegą próbowaliśmy pograć przez internet… Niestety nie mogliśmy się do siebie połączyć. Procedura wyglądała mniej więcej tak, że jeden z nas tworzył serw, a drógi się dołączał. W tej samej chwili on zostawał wyrzucony (po jego stronie był wyświetlany komnikat, że został wyrzucony przez gospodaża).

Nie wiem co może być tego przyczyną. Połączenie nie jest raczej uzależnione przez jakiś zewnętrzny serwer. Próbowaliśmy również tworzyć wirtualny LAN przy pomocy Hamachi, dogrywać protokoły netbios/spx itp. itd. Oboje posiadamy oryginalne gry.

El Baton

miałem kiedyś taki problem jak graliśmy w grze na tym samym koncie (Steam)

Może ci odpowiem jeśli powiesz mi czy to gra piracka jeśli tak to ci nie pomoge ;/

Nie wiem co może być tego przyczyną. Połączenie nie jest raczej uzależnione przez jakiś zewnętrzny serwer. Próbowaliśmy również tworzyć wirtualny LAN przy pomocy Hamachi, dogrywać protokoły netbios/spx itp. itd. Oboje posiadamy oryginalne gry.

Pod koniec postu napisałem, że posiadamy oryginalne gry (gdyby były piraty to bym gitary nie zawracał :D). FSW: TH nie bazuje na Steam tylko na GameSpy i defakto przez to się łączymy.

kuba33 , w związku z tematem viewtopic.php?f=11&t=213590 część z Twoich postów poleciała w kosmos. Z tego samego powodu powinieneś dostać ostrzeżenie, ale to w Twoim przypadku znaczyłoby bana na 3 miesiące. Jako że wydaje mi się że jednak mogą być z Ciebie ludzie, dostaniesz tylko bana na tydzień. Już nie raz łamałeś regulamin, była zwracana Ci uwaga, ale jak widać ciężko to do Ciebie dociera. Może tydzień odpoczynku od forum da Ci coś do myślenia.

Co do tego czy kolega ma piracką wersję, to przeczytaj może dokładnie jego pierwszy post.

El Baton , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif