Fun Girl - spam na koncie gmail

Od jakiegoś czasu na moje konto na gmailu przychodzi spam od użytkownika Fun Girl, jednak adresy nadawcy się zmieniają. Również adresy odbiorców się zmieniają.

W każdym mailu jest to samo zdjęcie - dziewczyna na łóżku wypinająca tyłek (w majtkach).

Przykładowe treści wiadomości:

Wkurzające to trochę, bo nigdzie się ostatnio nie rejestrowałem, a nawet jeśli się gdzieś rejestruję, to podaję inny adres e-mail. A najbardziej to drażni mnie częstotliwość z jaką te wiadomości przychodzą. Średnio tak z 2 lub trzy dziennie.

Spotkaliście się może z tym problemem?

Też mam syf w ten deseń, dostaje jakieś viagry / sex anonse. Na szczęście hotmail filtruje dobrze swe wiadomości :slight_smile:

Nie podałeś gdzieś przypadkiem swojego maila (ja niestety popełniłem ten błąd), nie chodzi tu o sam fakt rejestracji, ale treść posta etc :slight_smile:

No właśnie nie. Nigdy nie podaję mojego adresu w postach, komentarzach itp. Gmail również od razu oznacza te wiadomości jako spam, ale mimo wszystko zaburza to mój zmysł estetyczny.

Do czego to doszło, narzekanie na fotkę pupci w majteczkach …

Jeśli Gmail identyfikuje to jako spam no to niestety nic więcej już na to nie poradzisz.

Pół biedy, gdyby majteczek nie było. Ale są. ;/