Funkcja VPU Recover zresetowała akcelerator graficzny

Witam serdecznie,

problem zawarty w temacie pojawił się ostatnio. Rozpocząłem sobie przygodę z World of Tanks i tak sobie pogrywałem w wolnych chwilach. Wszystko działało w miarę dobrze, niestety po aktualizacji gry jaka nastąpiła ostatnio, moja przyjemność z gry przestała istnieć.

Mój komputer to nie “monstrum” do gier ale coś tam się pogrywało. Aktualizacja sprawiła, że coś tam się przycinał coś nie chodziło może w 100% ale grać się dało.

Od jakiegoś czasu, gra przestała jednak reagować. Ładować się załaduje, nawet wyskakuje okno z logowaniem się, lecz to niestety koniec. I tu następuje ciąg zdarzeń, który doprowadza albo do zawieszenia kompa, po wcześniejszym wyłączaniu i włączaniu ekranu. Albo do restartu.

Pojawił się też śliczny niebieski ekran :lol: ati2 dvaq 0x000000EA

Mój komputerek to :

procek- AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+

karta- Sapphire Ultimate X1950 PRO 256 MB GDDR3 PCI-E DUAL DVI-I/TVO

Ram- 4 kości po 1 GB

Co już zrobiłem.

Odinstalowałem grę wyczyściłem rejestry i zainstalowałem ponownie. (myślałem, że to jakiś błąd gry)

Odinstalowałem sterowniki od karty graficznej i zainstalowałem ponownie. (10-2_legacy_xp32-64_dd_ccc)

Odinstalowałem sterowniki 10-2 i zainstalowałem starsze 9-11_legacy_xp32-64_dd_ccc_

Wszystkie czynności nie zmieniły nic.

Podkręcałeś tą grafe? Miałem podobny problem tylko po podkręceniu… Ewentualnie możesz wyłączyć VPU recover w catalyst control center.

Nie grafa nie była kręcona, a VPU też wyłączałem. Nic to nie dało. Takie same wiadomości znalazłem w sieci.