Funkcje kółka myszy i alt+x pod w7

Witam, sprawdzałem juz startup, i nic co mogło by zmieniać funkcje rolera myszy oraz alt+x tam nie siedzi. Przy kręceniu rollerem, np przy otwartym firefoxie, strona nie jedzie w górę tylko zmienia się poziom głóśności głównego mixera, po kliknięciu kółka dźwięk wyłącza się llub włącza. Alt+x nie działa wcale i muszę sobie doklejać każde ź. System to windows 7. Co może być tego przyczyną?

Za pomoc góry dziękuje.

Miałem 2x podobne problemy - wszystko przez skróty klawiatury innych programów. Np w moim przypadku były to:

Przypadek 1. Program ATI Catalyst Control Center - sterowniki karty graficznej - trzeba tam wyłączyć skróty klawiatury

Przypadek 2. Odtwarzacz AIMP + pakiet rozszerzeń dla niego - w tym pakiecie był też program do skrótów klawiatury w odtwarzaczu - najlepiej go odinstalować

W Twoim przypadku najpierw poszukałbym sterowników na stronie producenta do myszki i klawiatury, pod win7

Witam.

Laptop czy stacjonarny? Jakiś program do sterowania dźwiękiem z klawiatury masz zainstalowany?

stacjonarny, nie mam ati, mam srs audio

edit: odinstalowalem srs, aimpa i klilka innych programów, w startup nic oprocz aqq, dalej nie dziala.

Dodane 15.05.2010 (So) 22:32

zainstalowalem oryginalne sterowniki do myszy z programem gdzie mozan zmienic funkcje rollera ale dalej nic.

Rozwiązanie:

Jeżeli to mysz bezprzewodowa, spróbuj wyjąć i włożyć ponownie baterie :slight_smile:

u mnie zadziałało.

Pozdrawiam, lis