Funkcje Smart TV nie działają

Kupiłem kilka lat temu za niemałe pieniądze telewizor marki LG.Dopóki był na gwarancji wszystko było ok. Teraz nie mogę oglądać filmów na You Tube, ani telewizji internetowej. Został mi wielki klamot,a miał to być sprzęt smart.Po wpisaniu np You Tube pojawia się komunikat tej treści: „Please update your browser” Poniżej jest do wyboru, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome. Porażka!!!

Zawsze możesz dokupić jakąś przystawkę (Mibox, czy coś podobnego) i podłączyć przez HDMI.

I zaktualizowałeś?

To ogólnikowe linki Googlowskie niekompatybilne z LG webOS.

https://www.youtube.com/supported_browsers

Telewizor który posiadasz na pewno przez te kilka lat dostał kilka aktualizacji oprogramowania, zwłaszcza jeśli był to TV z wyższego segmentu. Sprawdź dokładny model tego telewizora, wejdź na stronę pomocy technicznej LG, znajdź nowsze oprogramowanie, pobierz na pendrive i zaktualizuj. Ewentualnie w menu telewizora może być obecna opcja wyszukania i aktualizacji oprogramowania.
Jest duża szansa że funkcje smart znowu zaczną działać.

Od siebie dodam jeszcze że funkcja automatycznego wyszukiwania aktualizacji może czasami nie działać, wtedy można zresetować TV do ustawień fabrycznych i znowu spróbować wyszukać aktualizacje. Miałem też przypadek że nawet update z pendrive nie działał dopóki nie przywróciło się ustawień fabrycznych (to był akurat Sony, nie LG)