Funkcjonalny telefon do 1200-1300 zł

Jak nie zaprzeczam , a to dlatego że posiadając wcześniej nokie na symbiane musiałem troche sie naklikać żeby zadzwonić do kogoś z kontaktów , na ekranie dotykowym (diamond) wystarczą dokładnie 2 kliknięcia w ekran i po sprawie , klawiatura qwerty na ekranie dotykowym ,smsa piszę się w sekundzie a nie tak jak mi to sprawiało kłopot na fizycznej w noki. Jak dla dziadka to dotyk żeczywiście jest ułatwieniem.

Dzięki wielkie za pomocne rady :slight_smile: Jednak skusze się na tego HTC :slight_smile:

Pozdrawiam forumowiczów. =D> =D>

lol…

10 minut po kupnie według poradnika i masz… i nic więcej, koniec, finito… potem sobie tylko ściągasz z cydii lub appstore aplikacje które chcesz…

ustawianie WM wg siebie zajmuje więcej czasu, zanim go opanujesz trochę minie więc nie mam pojęcia o co ci chodzi

to dla ciebie jest w sumie tylko iPhone :stuck_out_tongue:

no ale bierz co chcesz, nie ja a ty będziesz żałował wyboru (zaczniesz żałować przy przesiadce z htc na iPhone :wink: )

Hmm… kurcze … jeszcze sie zastanowie… Wiesz ciężko jest sie zdecydować, gdy się nie miało tych telefonów w ręce :slight_smile: Rozważę wasze opinie :slight_smile: I dzięki :slight_smile:

iPhone możesz pomacać w punktach Orange i Ery :wink: tylko tam są bez JB czyli możesz tylko wejść na neta, zobaczyć jak działa funkcja iPoda, napisać SMS i to co masz standardowo…