Funkcjonalny Telefon Do 400 Zł

Witam

Chcę kupić w miarę funkcjonalny telefon do 400zł.

Zależy mi na WiFi i na niezbyt dużych gabarytach.

Upatrzyłem sobie : Nokia E51, Nokia E65, SPV E650.

Który będzie najlepszym wyborem ?;> (Zależy mi na systemie operacyjnym… niedługo będę chciał dokupić odbiornik GPS więc chciałbym wgrać nawigację)

ale zależy czy chcesz kupić tel na wolnym rynku czy u opka na abonament??

jankes123 , przecież za 400zł nie kupisz żadnych z telefonów które podałeś

Chodzi mi o używkę z allegro…

wiktor96 zastanów się najpierw co mówisz…

Z tych co wymieniłeś, to ja polecam E51.

Piszesz też, że będziesz chciał używać telefonu jako nawigacji, ja raczej odradzam takie rozwiązanie, w chwili obecnej, już za ok 300zł można kupić dobrą nawigację i nie męczyć się z nawigacją telefoniczną. Jeśli jednak się upierasz przy swoim rozwiązaniu to weź jedną rzecz pod uwagę, Nokie mają symbiana i na nich uruchomisz Garmina, który jest dość dobry, ale nie tak dobry jak AutoMapa, którą będziesz mógł zainstalować na SPV.

WiFi ?

Benq E72, do 330 zł Powystawowy ( jak nowy ) na Allegro, ja nie zauważyłem żadnych wad technicznych czy wizualnych

Mam i jestem zadowolony. WiFi działa dobrze.

Windows 6.1 w tej chwili mam, a normalnie w telefonie jest 6.0…

Niedługo będę miał 6.1 po Polsku :wink:

Będę miał ? Będziemy mieli, tzn. Ci, którzy Benq mają…

http://www.e72.pl

W telefonie jest jeszcze dobry aparat 2 MegaPixeli o sporej rozdzielczości, procesor 266MHz który wystarczy w zupełności, gierki fajnie chodzą…

Do muzyki się średnio nadaje - dołączone słuchawki średniej jakości, a na słuchawki wejścia brak ( potrzebna przejściówka MiniUSB <> Słuchawki ) .

Do filmów - ok.

za 400zł masz Blue Angel-a (SPV M2000)

ma procek 400MHz i podkręcić można do 520MHz bez problemu, ram 128mb a to niezwykle ważne, przy 64mb nie odpalisz opery i mobilegg… na m2000 możesz no i jeszcze muze w tle puścisz i ramu nie zbraknie… a ten benq e72 pewnie ma 64mb… ekran 3,5cala robi wrażenie :slight_smile:

Ma 64 mb, ale ja spokojnie odpalałem tu Operę :smiley:

I tak wolę Skyfire.

opere też odpalałem ale tylko ją :stuck_out_tongue: innych aplikacji w tle nie odpalisz :stuck_out_tongue: