FunPack - ile naprawdę będę płacił?

Witam!

Nie wydaje mi się żeby te 104zł były całością, a druga sprawa czy w tej ofercie nie ma czasami tej telefonii internetowej zamiast telefonu stacjonarnego? Jeśli tak to nie polecam - dwa razy już się z tym spotkałem u znajomych i pierwsze pytanie brzmiało zawsze - jak z tego dziadostwa zrezygnować. Ogólnie to polecam od Orange brać tylko zwykłą Neostrade nawet bez routera + zwykły telefon, wbrew wszelkimi promocjami wychodzi to najtaniej i działa zawsze sprawnie.

Odnośnie ceny za abo.

na rok jest 84zł + 29zł utrzymanie łacza = 114zł

Na 2 lata jest to 104 zł czyli 74zł + 29 zł za utrzymanie łącza.

 

Jeśli masz numer geostacjonarny możesz mieć taki sam numer w technologi VoIp   (W tym masz nie limitowane rozmowy na numery stacjonarne w PL, do USA tez komórki. i na stacjonarne w strefie 1 jak dobrze pamiętam)

Pierwsza sekunda połączenia na komórki 28gr po minucie naliczanie sekundowe dopiero !!

za 20zł możesz kupić pakiet 3000 minut na komórki w PL

 

PS: nadal jest to Neostrada. tylko ze polonczona z 2 dodatkowymi usługami.

Pytaj jeśli coś cie będzie nurtowało.

 

@dragonn

 

Czemu chcieli rezygnować?? działa to normalnie i jeśli ktoś dużo dzwoni na stacjonarne :) 

Z moich doświadczeń wynika że działa to bardzo niestabilnie, znajomym działy się różne cuda z tym voip, telefon się wieszał, pomimo sygnału nikt nie mógł się do nich dodzwonić itp. Itd. Do tego zmusza to do korzystania tylko z ich routera oraz w przypadku awarii sieci zasilania nie mamy dostępu do telefonu (szczegół ale dla moich rodziców ważny)

Po wymianie na LB2 i karty w centrali VoIP działa stabilnie.  wcześniej owszem były cuda reklamacje i ogólnie było finansowo na plus hehe :slight_smile: Nie jestem pewien czy musi być ich LB chyba może być inna bramka VoIp zreszta i tak LB sie dostaje w tej opcji za 0zł

 

PS: Nie chwale tu to Tej firmy bo to porażka, ale jak ktoś nie ma alternatywy to…

Mój kolega miał wymieniany LB2 chyba 5-6 razy i VoIp dalej dobrze nie działo, był szczęśliwy jak mógł się tego pozbyć. Ale wątpię żeby inna bramka VoIp była kompatybilna z tym co Orange wymyślił, oni jeszcze nigdy nie wymyśli jakiegoś standardu zgodnego z resztą świata ;p - przykład - nowa usługa otwartego hotspotu.

Jak powiedziałem nie tylko LB ale tez karty w centrali, przynajmniej z tego co technik mówił i na info lini,. a dużo tam dzwoniłem jak było za free i czasami się trafiała osoba która wiedziała za co pieniądze bierze.

 

Co do Zabawnego spotu Orange to tylko moim zdaniem reklama, bo ta usługa nie ma praktycznie prawa działać. a jak już to jej warunki regulaminowe są śmieszne.

Ja zazdroszczę dla szwagra małe miasteczko a za neta 35zł z tv za 15Mbps heheh

Czyli że jeśli w miesiącu byłbym BARDZO rozmowny, to rachunek byłby większy, niż obiecywane 104zł, tak? Jeśli dałoby się kupić jakiś pakiet minut za parę zł, to byłoby OK, bo płaciłbym średnio ponad 20zł taniej, niż to jest teraz.

@troopek

Czytałeś co napisałem? 1 post !

Nawiązywałem właśnie do tej wypowiedzi w twoim pierwszym poście, ale szczerze mówiąc, niezbyt mi leży pakiet 3000 minut za 20zł, gdyż w ciągu miesiąca raczej tyle nie wygadam, a jeśli będę płacił za ten pakiet 20zł, to rachunki będą takie same, jak to jest teraz. Dlatego też wspomniałem o tańszym pakiecie, bo taki by mi odpowiadał. Gdzie można sprawdzić, jakie pakiety minut są dla mnie dostępne? 

Ten pakiet to na komórki, i faktycznie jest on mało opłacalny bo w Nju można za 19 mieć bez limitu i mobilne na komórce.

Kiedyś był pakiet 60min, za 12 zł ale to tym bardziej by było nie opłacalne, ale dziś już go nie widzę i chyba nie ma.

VoIP jest dobry jak ktoś dzwoni za granice :slight_smile:

coś jeszcze?

Mam wrażenie, że się nie zrozumieliśmy. Albo ja nie rozumiem. Pakiet minut na telefon komórkowy mnie nie interesuje, bo nie mam komórki w Orange. 

 

Chodzi tylko o FunPack. Jeśli istnieje możliwość kupna dodatkowego pakietu minut na rozmowy ze stacjonarnego na komórki, żebym nie musiał płacić “od 28gr za minutę na telefony komórkowe”, to wtedy rachunek za internet, telewizję i telefon stacjonarny w Orange (FunPack) byłby niższy, niż dotychczasowy.

 

Dziś średnio płacę 125 - 140zł miesięcznie. Jeśli po zamówieniu FunPack-a, płaciłbym 104zł + jakiś pakiet minut na telefony komórkowe za np 20zł, to wtedy moja stała opłata za internet, telefon i telewizję byłaby stała i wynosiłaby 124zł, co by mi się w tym momencie opłacało. 

Nie wiem Chyba ty nie rozumiesz, albo może ja nie zrozumiale piszę.

Nie pisałem nic na temat minut dla komórki w orange.

 

FunPack na 2 lata to stała 104zł  z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne w PL, na komórki to pakiet 3000min za 20zł razem jak wyliczyłeś to 124zł /m

 

Ja dodałem tylko fakt ze w Nju masz za 19zł na komórki bez limitu wiec to lepiej się opłaca Moim zdaniem niż mieć tylko w domu te 3000min na komórki.

Aha, czyli wszystko się zgadza. Nie ma innych pakietów? Tańszych, które kosztowałyby np 5, 10zł? Wtedy wychodziłbym dobre 20zł na plus miesięcznie. I przede wszystkim, gdzie te pakiety można sprawdzić?

Prawie wszystko masz na orange.pl na swoim koncie. lub pod numerem 19393 lub płatnej 801 505 505

No nie ma innych,