FunTab 7.0 - Model KF012 - Brak możliwości odtworzenia filmu z YouTuba

Witam, posiadam tablet i jest z nim problem aby móc zalogować się do sklepu Play poprzez zalogowanie się lecz na swoim koncie podając adres mailowy i hasło.
Nie znam hasła ani adresu mailowego właściciela tabletu, niestety.
Także nie można odtworzyć żadnego filmiku na nim z YouTuba.
Jak można naprawić ten problem, jest ktoś z Was kto może dać mi wskazówkę ???
Jest on w sieci Orange lecz przy połączeniu poprzez Wi Fi z UPC lub małego routera z Orange nie można dokonać powyższych opcji.
Poniżej parametry jego:
Wersja systemu Android 4.0.4
Wersja pasma podstawowego 1.4rc3
Wersja jądra 3.0.8
Numer kompilacji 20120824-KF012
Przy próbie zaktualizowania systemu ukazuje się informacja iż jest on już zaktualizowany do najnowszej wersji i brak nowych aktualizacji jest.
Nie pomaga nawet przywrócenie go do ustawień fabrycznych.
Proszę o pomoc czy jest opcja aby wyżej opisany problem móc rozwiązać.

Stary szmelc, spróbuj przywrócić do ustawień fabrycznych, ale na tym będzie problem już ze wszystkim, bo stary system i część apek nie działa już na tym. Do tego nędzne parametry.
Sprzęt tej klasy nadaje się jako odtwarzacz muzyki z mp3.

Blokada Google RTR, czy jakoś…
Trzebaby wgrać inny ROM lub custom i Usługami Google - może ruszy. Jak nie, to nic nie zrobisz. Poprzedni właściciel nie wylogował się z konta Google.

Nie to nie blokada FRP, ona cechuje się tym, że już na etapie uruchomienia po hard resecie by miał „cegło tablet”.

Poza tym mam wątpliwości kiedy Google wystartowało z FRP niby od androida 4.4.0+ „KitKat” (Samsung niby twierdzi, że od 5.0+ „lolipop”) a tu mamy trochę starszy 4.0.4 „Ice Cream Sandwich”.

Ja bym rozważył może oddanie na elektrośmieci jak nikt w okolicy nie będzie chciał za darmo.

OK, dzięki za zaangażowanie i pomoc.
Za dużo kombinacji oddałem to w takim stanie jakim było i niech sobie do serwisu gdzieś to odda.