Fx5500 128/128

chcialem sie dowiedziec czy mozna podkrecic ta karte (temat), jak tak to jak bardzo?

Nie wiem jak ludzie mogą być tak leniwi. Nie dość, że masz przylepiony temat o podkręcaniu to jeszcze kilka tematów niżej jest identyczny problem :o :o :x :x

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=42924 !!

to ja wiem, czytalem juz to… ale chodzi mi o to czy na karcie nie ma czegos do podkrecenia … a nie program.

Na karcie jedynie co się kręci to wiatrak o ile jest… Jeśli chcesz mnieć wartości z kręcenia na stałe to możesz wgrać inny BIOS ale to też programowo i tracisz gware… No chyba, że uda Ci się wgrać potem orginalny…

a jakie chlodzenie byscie polecili na ta karte ? nie chce jej podkrecac … ale lepiej schlodzic niz teraz. Wystarcza jakies male radiatorki?

hjehje nieoplaca sie w ogole inwestowac w ta karte ;/

ale ona strasznie mi sie grzeje. gry zaczynaja mi sie przycinac, dlatego pomyslalem o zmianie chlodzenia. Poza tym jak narazie nie bede zmienial karty bo na poczatku bardzo dobrze sie sprawowala-hl2 chodzil mi na wysokich detalach wiec bylo niezle ale teraz to juz prawie w nic nie moge grac.

ooo to widze, ze teraz to nie procek sie grzeje, a grafa kijem.gif

ta karta to syf :slight_smile: a podkrecac mozna w sterach, jest do tego odpowiednia zakladka :slight_smile:

zapodaj jakis wentyl pod grafe, moze cos pomoze :slight_smile:

btw: widze, ze sobie poprawiles podpis :stuck_out_tongue:

szczerze mowiac to mi sie wszystko grzeje :stuck_out_tongue: dlatego teraz pytam sie o rady odnosnie chlodzenia. Do tej grafy ile rpm najlepiej by pasowalo? pewnie jak najwiecej ale …

btw: ano poprawilem, wiedzialem jak sie pisze ale w papierach przy zakupie kompa mam tak wpisane wiec takoze wpisalem :stuck_out_tongue:

ok. 2500-3000rpm to juz dosc sluszalne chlodzenie chyba, ze:

3000rpm 12V@5V 1500rpm :smiley: