G Data AntiVirus jak odinstalowac

Moje pytanie dotyczy G Data Antivirus, co trzeba zrobić aby odinstalować ten program , byla to wersja 30 dniowa Trial… Nie ma ikonki w panelu dodaj,usuń programy, a innego sposobu nie znam,usunięcie całego folderu jest nie możliwe gdyż pojawia sie komunikat ,że program jest używany.A druga sprawa to po uruchomieniu programu Ares dosłownie glupieje IE, nie moge otworzyć żadnej strony i tak np. w pasku wpisany jest onet.pl a wyskakuje google, pojawia sie komunikat o tym ze dostep jest zablokowany,tylko przez co? Dzieki z góry za pomoc.Pozdrawiam.

jak odinstalować pc tools antivirus jeśli wyskakuje podczas dezinstalacji błąd rutime error (at 107:571): wspomnę żę mam viste pomocy

Przed deinstalacją wyłącz antyvira lub odinstaluj w trybie awaryjnym

antyvir jest wyłączony spróbje na awaryjnym

Złączono Posta : 04.09.2007 (Wto) 11:26

na awaryjnym też nie mogłam odinstalować wyskakuje ten sam błąd czy można to jeszcze w jakis inny sposob odinstalowac?

G Data AntiVirus zamienil ikonke chyba deinstalacyjną bo kiedy prubuje go odinstalować klikajac na jego ikonę to odinstalowuje mi kamere, co teraz?

Możesz potraktowac go unlockerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571 ale nie usuwaj

Zainstaluj unlocker , znajdź C:\Program Files\G Data > prawy klawisz myszy >unlocker > uwolnij wszystkie chwyty

Mój komputer > dodaj lub usuń programy i próbuj doinstalowac G Data

hmm a na ikonce instalacyjnej klikając PPM nie ma opcji “odinstaluj” ?

Pozdrawiam, Daniel.

Dzięki za Unlockera,pomoglo i po kłopocie.