G DATA czy napewno dobry?

:slight_smile: Witam serdecznnie, mam takie pytanie: dotychczas korzystałam z bezpłatnej wersji nortona ale, niedawno zakupiłam program antivirusowy o nazwie G DATA z gazetą PC FORMAT i tu moje pytanie :?: czy antivirus ten jest naprawde skuteczny? ponieważ słyszałam ze, wersje programów dawane w gazetach są tu cytuje"mocno okrojone" cokolwiek to znaczy. Czy warto korzystać z tej wersji programów?

za udzielone odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

GDATA jest bardzo dobra lecz duzo muli

Czytaj opis programu w gazecie, z tego co mi wiadomo jest pełna wersja ograniczona czasowo ( nie jestem pewien 3 albo 6 miesięcy).

Program bardzo skuteczny, ale i bardzo skuteczny w połykaniu zasobów komputera, przez co spowalniający jego pracę.

fiesta dzięki za podpowiedz :smiley: moze masz jakies propozycje odnosnie innego programu antivirusowego :?: oczywiscie skutecznego i darmowego jakies linki jesli tak to bardzo prosze bede niezmiernie wdzieczna :smiley:

avira prenium na pol roku za darmo link w komentarzach o avirze classic

viewtopic.php?f=16&t=235026

wielkie dzieki wszystkim! !!

jak ktos chce to odstapie gdate interneet security LEGALNEGO ZA FREE(wygrana w konkursie)

Przed chwilą zainstalowałem tego oto antywirusa i szczerze nie polecam przy słabszych komputerach.

Praca komputera została tak spowolniona, że nie wytrzymałem i odinstalowałem program po 30 minutach.

Mój komputer to Athlon XP 2400+ 2,0GHz, 640MB ramu, Windows XP service pack 2.

Miałam ten program w swoim starszym komputerze i na początku wydawało się, że wszystko jest okay. Jednak wtedy tak namieszałam w moim kompie, że nie mogłam mieć jasnego obrazu sytuacji.

Zainstalowałam ponownie ten program po reinstallu i wpierw wydawało się, że wszystko będzie okay. Niestety po ponownym uruchomieniu znów komputer się zawieszał i internet działał niemiłosiernie wolno. Zresztą to nie ma żadnego znaczenia, bo skanowanie trwało strasznie długo. Poza tym, komp wolno chodził i nie pomogła nawet zmiana ustawień. Więc znowu, jak to zwykle bywa, wróciłam do avasta, od którego trochę odpoczęłam. Za jakiś czas znowu wypróbuję coś innego, ale dobrze że można ponownie zainstalować sprawdzonego antywirusa. Zresztą skoro mam sp3, ostrożnie korzystam z internetu, to nie muszę mieć jakiegoś świetnego antywirusa. W każdym razie zgadzam się z przedmówcą.

G DATA miałem przy Intel Pentium 4 … aż cud że udało mi się usunąć, to była masakra. Nie polecam.

Panowie bez przesady mam G DATE TotalCare przy Athlon XP 2200, ramu 1Gb, jakieś pół roku i niema żadnych problemów .Program należy skonfigurować do możliwości komputera, taka specyfika programu wynikająca choćby z zastosowania dwóch silników skanujących

GDATA jest skuteczną ochroną ale jest też skuteczny w pożeraniu zasobów naszego komputera, ja zainwestowałem w NOD32, on mi odpowiada: dora ochrona i mało pamięci do zeżarcia:P

GDATA strasznie muli kompa

Przesz Noda można było kur**** dostać można było jak sie gry ścinały przy aktualizacjach…

Polecam Kasperskiego :slight_smile:

A ja nie polecam jako antyvirusa avire premium lub f-secure a jako firewalla outposta, bo kaspersky nie ukrywa portów i taki helkern widzi naszego kompa, a nie powinien.