G-data internet security czy F-secureIS.2007? (z vortalu)

Witam wszystkich , który z nich jest lepszy?

Prosze jeszcze o screeny okna tych pakietów- szukałem w Google i nic.

Od razu informuje że szukałem przez wyszukiwarke ale były tylko porównania wersji 2005.

Moim zdaniem lepszy jest GData Internet Security.

Moim też G Data bo o F-secure dużo było na forum pisane że były z nim jakieś problem.Powodował awarie system itd :slight_smile:

Mam GDatę od miesiąca i nie jestem w 100% zadowolony, trochę zamula komputer, szczególnie jak działają dwa silniki. firewall dobrze blokuje ale czasami aż za dobrze, no i jeszcze WebFilter raczej przydatny. Z tych dwóch wybrałbym jednak GDatę

Je nie testowałem G-data lecz F Secure już tak więc jego polecam bo sprawdził się na moim PC :slight_smile:

A to nie nowość, że G Data jest na dobre komputery no ale mówi się coś za coś. Bardzo polecam G Data - jest bardzo wydajny

a może lepiej windows live one care +defender ?

Mulą strasznie kompa przez te dwa silniki. Ja mam raz AVG, raz Avasta (nie mogę się zdecydować :lol: ) i jestem zadowolony.

Najlepiej to weź NOD32 najlepszy:D :slight_smile:

???

Czy G-data IS. 2007 jest równie skuteczny ja norton IS 2007 bądż Kaspersky

Internet Security?

Z tych co wymieniłeś ja bym je usytuował w takiej kolejności

  1. Kaspersky

  2. Norton

  3. GData

  4. F-secure

Pierwsze trzy miałem i podczas ich obecności nic mi się nie zalęgło.

Podziałeś NOD32, też bardzo dobry program antywirusowy, bardzo mało obciążający komputer.

Moja lista:

  1. Kaspersky

  2. NOD32

  3. Norton

  4. GData

  5. F-Secure

Myślałem że rozmawiamy o pakietach, a NOD32 chyba nie jest pakietem, na pewno jest bardzo dobry ale to nie ta kategoria, jak już sugerujesz NOD-a to podaj też inne dodatki.

Sorry. Faktycznie rozmawiamy o pakietach, a ja napisałem program antywirusowy a nie pakiet. Przepraszam.

Zainstalowałem G-data IS. 2007 i niestety stwierdzam że polski antivirus nie może być dobry…

1Strasznie zamulił internet

2Alert zabezpieczeń Windows pokazywał że antywirusa brak.

Stwierdziłem że nie warto się “bawić” w kiepskie polskie programy antywirusowe i kolejny raz ściągam kasperskiego IS 6.0. nie ma jak Kaspersky…

Zastanawiam się jeszcze tylko nad instalacją live one care= defender. Czy pujdzie na polskim winie?

To chyba jest łamanie licencji?

narazie instaluje Live One Care+ defender (na próbe).

Czy jest norton trial na 30dni minimum?

czy F-secure IS 2007 mocno zamula?

to akurat wina tylko i wyłącznie niedoskonałości alertu bezpieczeństwa.

po za tym cały ten alert można wyłączyć, bo nie jest on do niczego potrzebny, a zabiera zasoby.

A kaspersky też zamula kompa :stuck_out_tongue: