G DATA internet security / Windows 10


(natalkakedzierska) #1

G DATA Internet Security

Witam, mam problem z zainstalowaniem wyzej wymienionego antywirusa. Miałam go zainstalowanego lecz musiałam go odinstalować i zainstalowac ponownie i tu pojawia sie blad, mianowicie wczesniej wszystko ladnie chodzilo a teraz po zainstalowniu (instalacja przebiegala baardzo dlugo) nie chce sie wlaczyc i wyskakuje komunikat ,ta aplikacja nie bedzie dzialac na twoim komputerze, aby znalezc odpowiednia wersje costamcostam, nie wiem jak to naprawic a zaznaczam ze wczesniej nie bylo z nia problemow, wszystko chodzilo bardzo dobrze. Moze mogłby mi ktos cos podpowiedziec bo ja na prawde nie znam sie na tym i nie mam do tego zdrowia.


(krystian3w) #2

Jaki to system (np. MacOS / Windows) i jego wersja (np. Yosemite, El Capitan, Sierra / 7, 8, 10)?


(natalkakedzierska) #3

Windows 10


(krystian3w) #4

Spróbuj deinstalować z poziomu nowych ustawień lub panelu sterowania.
Uruchom komputer ponownie.
Potem zobacz czy program do usuwania G-Data gdy nie chce się odinstalować się uruchamia i pozwala usunąć go lub resztki po nim https://secure.gd/dl-avcleaner
Uruchom komputer ponownie.

Potem zainstaluj najnowszą wersje https://secure.gd/dl-is i zobacz czy będzie się instalowała szybciej i czy Windows uzna ją za niekompatybilną.

Jakby uznał za niekompatybilną to trzeba sprawdzić czy obecnie oprogramowanie G-Data jest już kompatybilne z twoją kompilacją Windows 10:
www.centrumxp.pl/ListaKompilacjiW10 (lista) + techniczny.net/jak-sprawdzic-wersje-i-numer-kompilacji-systemu-windows