G data wirus problem

Podczas Otwórz pliku “C:\System Volume Information_restore{8C72F01D-A54A-46D6-B367-8C126D4E9F50}\RP43\A0019308.DLL” odkryto wirusa “not-a-virus:AdTool.Win32.MyWebSearch.i” przy pomocy skanera “Engine A”. Pliki wyczyszczone: Nie. Pliki usunięte: Nie. Kwarantanna: Nie. co z tym zrobic jak to znalezc

Wyłącz przywracanie systemu, uruchom ponownie komputer, przeskanuj i po czyszczeniu/usuwaniu włącz ponownie przywracanie systemu.

pezywracanie systemu w czym w g data chodzi ci o back up??

Nie. Chodzi mi o wyłączenie przywracania systemu.

przy skanowaniu combo fix wyskoczyl mi komunikat (nie pamietam dokladnie) :proba otwarcia zainfekowanego pliku i zapytanie co mam zrobic usunc kawarantanna itp itd zamknalem ten komunikat

W dniu 18.04.2008 , o godzinie 22:37 został dopisany post przez levistobi1

jak to zrobic z tym przywracaniem systemu??

W dniu 18.04.2008 , o godzinie 22:38 został dopisany post przez levistobi1

ok rozumiem wylaczylem

Usunąć.

Przywracanie systemu wyłączasz prze kliknięcie prawym klawiszem myszy na ikonie Mój komuter , wybraniu z Menu kontekstowego Właściwości , kliknięciu na zakładce Przywracanie systemu i postawienie “ptaszka” przy pozycji W yłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl <–tutaj masz wszystko opisane