G1 czy Nokia 5800

Jestem na kupnie jednego z tych telefonów. który byście wybrali? Uzasadnijcie swoją odpowiedź.

Ja mam nokie 5800 i jest Git no jest parę - i parę +

: Minusy

1.Aparat jak na 3.2 to słaby w SE K800i miałem lepszy

2.Troszeczkę głosie mógł by grać

3.Po pewnym czasie zacznie rysik wypadać

4.I tak jeszcze małe duperele systemowe :slight_smile:

Osobiście też bym wybrał jakiego HTC z WM i wgral ROM WM 6.5…poprostu cud maliny i orzeszki :wink:

Post bez uzasadnienia -> KOSZ

Za kolejne takie teksty zostaniesz nagrodzony ostrzeżeniem

wow, troszku zostałem zaskoczony tym tekstem, mam do czynienia z 5800 na co dzień i jest troszku w moim mniemaniu inaczej, aparat jest bdb dobry porównywalny z tym z k800i jeśli już porównujemy, a nawet w niektórych momentach lepszy, fakt, słabiej sobie radzi przy słabym oświetleniu ale to norma w przypadku matryc wielkości ziarnka gorczycy :slight_smile: rysik w egzemplarzu który mam nie wypada, a jest on wyciągany i wkładany dość często od ponad pół roku

Ale nie bierzesz pod uwagę że w K800 zmieniasz sterownik aparatu i robi takie zdjęcia naprawde bardzo ładne…Zreszta identycznie jest z dźwiękiem - zmieniasz sterownik i gra jak seria W…

nie no nie ubliżam jakości zdjęć z k800i pisze tu o standardowych ustawieniach w 5800 też można różne parametry modyfikowac i polepszać, kwestia czsu, co do dźwięku procesora dźwiękowego jesli w ogóle możemy o czymś takim w ogóle mówić w przypadku telefonu niestety nie oszukasz nawet najlepszymi sterownikami, po modyfikacjach wiem że gra lepiej niż standardowo ale 5800 w jakości dźwięku na standardowych ustawiniach z telefonów ustępuje jedynie iPhone’owi i to ci każdy meloman powie, przy użyciu oprogramowania, odtwarzacza firm trzecich nie systemowego może się z nim nawet śmiał równać.