G1 Google czy SE C905

Szukam nowego telefonu. Wybieram pomiędzy wymienionymi w temacie. SE C905 miałam w ręce, wiem jak się sprawuje, ale G1 też wydaje mi się ciekawy. Czy ktoś ma doświadczenia z tym telefonem. Jeżeli tak, proszę o opinię n/t jego zalet i wad.

Z tych dwóch to tylko G1 - ten ma system operacyjny i wygodną klawiaturę QWERTY. Niezmiennie SE to badziewie.

z tym sie zgodze;p ale czarna, sam-a musisz odpowiedziec sobie na pytanie do czego potrzebujesz telefonu, bo SE i HTC to calkiem inna bajka- jak potrzebujesz wmiare aparatu i nie korzystasz z ogromu funkcji to SE powinien cie zadowolic, jednak jezeli lubisz miec system w telefonie, ktory praktycznie nie ogranicza funkcjonalnosci telefonu to tylko HTC! ;]

Dodane 04.09.2009 (Pt) 19:11

a tak wogóle, to pytanie w stylu co lepsze N3310 czy n95 ? xD nie podales wogole do czego tego telefonu bedziesz uzywac i myslisz ze my wróżki xD

Z tych dwóch telefonów stanowczo lepszy jest G1. Posiada system operacyjny itp, więc ma więcej możliwości niż C905. :slight_smile:

Potrzebuję telefonu do pracy, czyli: szybki przesył danych, sprawne poruszanie się w internecie, skrzynka mailowa, zdjęcia w miarę dobrej jakości, możliwość czytania plików pdf, Worda i Excela. Jeżeli to wszystko ma G1 chyba go wybiorę. Nie mam innej alternatywy, gdyż szefostwo już zamówiło aparaty i muszę wybierać pomiędzy G1 i C905.

Wi-Fi to zapewnia, a jeśli go nie ma to G1 wspiera HSDPA

To również prawie na pewno

Nie wiem jakie zdjęcia robi G1

Na to prawie na pewno znajdzie się program (w SE myślę, że możesz o tym zapomnieć).

Poza tym poczytaj recenzję: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=137740.0

Dzięki Pablo55. Ciekawa recenzja - wiele mi wyjaśniła.