G2A, czyli jak dostać bana na IP

Zacznę od początku - Kupiłem na G2A.com grę Garry’s Mod po okazyjnej cenie. Aktywowałem ją na steam i działa dobrze do tej pory. Kilka dni temu nagrałem też film z tej gry na YouTube. Chciałem zarobić kilka groszy i użyłem opcji reflinków które dałbym do opisu filmu. Dzięki temu uzbierałbym w kilka miesięcy na jakąś drobną gierkę,np Geometry Dash (podałem tą grę bo chciałbym ją kiedyś kupić). Wszystko pięknie, wchodzę na tą stronę do generowania reflinków i widzę, że trzeba zrobić oddzielne konto. Zrobiłm je bardzo szybko, zweryfikowałem email i już się loguję a tu… Nieprawidłowa Captcha ! Tak, nieprawidłowa captcha w oknie logowania w którym nawet nie ma miejsca na wpisanie captcha ! No dobra, myślę, że G2A coś zepsuło więc piszę do supportu, wyjaśniam problem i mam odpowiedź po 10 minutach. powiedzieli abym wyczyścił Cookies i spróbował innej przeglądarki. No dobra, wchodzę na stronę pomocy i zaczynam pisać odpowiedź, że to nic nie zmieniło. Klikam przycisk wyślij. Przeglądarka chwilę ładuje i nagle… Wyskakuje mi takie piękne okienko:

http://i.imgur.com/a3z361s.png

Po prostu brawo dla G2A.com ! Co ja im zrobiłem ? Napisałem do supportu, że mam problem z logowaniem ? A może dlatego, że kupiłem tam dwie gry w dodatku chronione G2A przez Shield (za to trzeba dopłacić chyba 4 złote). Myślę, że spokojnie ujdzie to za nadużycie ze strony G2A.com. A więc mam pytanie - Czy mógłby ktoś napisać do supportu w tej sprawie ? Co mogę zrobić ? Napisałem na ich email ale to chyba jest automat. Jakby tego było mało nie zablokowali mi tylko strony z reflinkami ale cały serwis ! Nawet stronę główną przez co nie mogę nic kupować. Gdzie mogę to zgłosić np. jako nadużycie ? Czy mogę jakoś nawiązać kontakt z nimi ? Czy zdarzyło się to komuś z was ? Na moim Emailu nie napisali jaki jest powód bana. napiszcie co o tym sądzicie i co mi radzicie.

 

A chciałem tylko polecić ich stronę…

Może po prostu skontaktuj się z supportem, tak jak przedtem? Skoro wtedy ci odpisali, to dlaczego nie mają tego zrobić teraz?