G4m3r 500

Hej

  1. Co sądzicie o serii G4M3R 500 z oferty x-kom?
  2. Jak i połączeniu tego z dobrym monitorem 4k…

Jak zawsze, gotowcom mówimy nie.

O co pytasz konkretnie? Pod tą nazwą jest wiele konfiguracji.
Przed zakupem na pewno warto dopytać jaką dostaniesz płytę główną, zasilacz, pamięci, dyski etc. bo na stronie widzę tylko ogólne informacje, a żadnych konkretów. Tyle dobrzę, że przynajmniej 3 lata gwarancji dają, ale kupując własnoręcznie złożony pc często na poszczególne podzespoły będziesz tej gwarancji miał 5 lat i więcej.

1lajk

Tak pytam o opinię (np nowości z tej serii…) bo to niby składane przez graczy :slightly_smiling_face: i jak to się ma z monitorami 4k

Tego się obawiałem :crazy_face:

Zestaw z kartą 2070 super który tam widzę poradzi sobie z 4K, ale do słabszych polecałbym raczej FHD

@pocolog a na jaki monitor 4k warto zwrócić uwagę…

Nie znam się na monitorach.

To co wybrać zamiast tej 500 za tą cenę?

Podaj budżet i chłopaki coś ci złożą z części, a jak kupisz w x-kom, albo w morele, to będziesz mógł u nich wybrać opcję montażu podzespołów przed wysłaniem i dostaniesz gotowy komputer.

5-6k

Napisz temat jak będą dostępne karty serii RTX 3000. Obecnie jest to bez sensu.

Są dobre. Bardzo dobrze złożone, estetycznie. Poszczególne podzespoły pochodzą od wiodących producentów. Jednak często jest tak, że kupujesz kota we worku i nie wiesz do końca jakiego producenta dysk tam włożyli itp. Na pewno będzie to dysk markowy z wiodących marek ale jaki dokładnie to niestety nie zawsze wiadomo. Ogólnie jednak polecam jeżeli ktoś chce kupić gotowca na już i nie ma czasu na kompletowanie podzespołów i potem składanie ich. Więc jeżeli gotowiec to właśnie taki jak z x-komu.

Ja bym celował w monitor 1440p.

Racja. O ile mamy stary sprzęt pod FHD to jeszcze można poczekać trochę z jego upgardem pod 1440p. Jednak skoro już kupujemy nowy sprzęt nie warto inwestować wtedy FHD. 1440p przy nowych zestawach to absolutne minimum na dziś. A przynajmniej takim minimum powinno być.