GA-EP31-DS3L jak podłaczyć wtyczki do płyty?

GA-EP31-DS3L jak podłaczyć wtyczki do płyty? robiłem komórką zdjęcia wtyczek na płycie głównej ale są tak marnej jakosci że nie ma sensu. podaje linnk do płyty http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-ep31-ds3l_20/ może ktoś bedzie wiedział gdzie mam podłaczyć wtyczki z obudowy do płyty oraz pozostałe? i jeszcze mam 4 kości pamieci po 512mb działają w trybie dual schanel to mam je połączyć szeregowo jak leci? byłbym wdzieczny za innformacjie bo nie mam pijęcia jak podłaczyć kabeli do płyty przez co nie mogę uruchomić komputera.

Jak masz np 2 x goodram to dajesz je zółte sloty. Co do wtyczek pobierz manuala tam jest wszystko pięknie opisane

Ja tylko chciałem powiedzieć, że w instrukcji płyty (również do ściągnięcia ze strony Gigabyte), wszystko jest ładnie pokazane, łącznie z opisem każdego pinu w złączach, a także sposób montażu modułów pamięci.

Jeśli są identyczne, to wstaw je do czterech slotów w dowolnej konfiguracji.

Jak chcesz, by Ci pomóc podłączyć do płyty głównej przedni panel komputera, to musisz jednak dać tu fotki końcówek (wtyczek) wszystkich przewodów wiodących od przedniego panela, ewentualnie dokładnie je opisać.

chętnie dałbym zdjecia ale aparat w telefonie przy zbliżeniu rozmywa mocno obraz. płytę kupiłem na alegro z procesorem (E2220) i nie było tam instrukcji ale poszukam w internecie. angielskiego nie znam ale spróbuje ogarnąc instrukcjię mam nadzieje ze nic sie nie spali zadna dioda bo obudowę kupiłem za 200zł… wszystkie 4 kosci są identyczne więc faktycznie to chyba nie ma znacznia.

Dodane 09.12.2011 (Pt) 17:31

uruchomiłem ale podłaczyłem tylko wtyczki od startu i resetu, resztę sie boję bo spale diody :frowning: