GA-H77-DS3H pamięć ram

No mam nowszego :slight_smile: .

Jak mówiłem starszy będzie też do filmów (Netflix ), office i gier.
Mam zamiar go podpiąć do TV 43 cale ale dopiero kiedy kurier przyniesie mi bezprzewodową klawiaturę Logitech K410 .

Poczekaj więc może z rozbudową do momentu jak podepniesz. :slight_smile: Nie jestem pewien, ale do 43 cali pewnie jednak, do gier, bez solidnego upgrade sie nie obejdzie i to równiez grafiką. Full HD na 43 calach, nawet z daleka, to będzie chyba “lekka” pikseloza. :slight_smile: Tylko wstawienie procka, ram i karty do wyższej rozdziałki pod 2000 skoczy (gpu to większość kosztów). Więc przemyśl, czy jest sens. :slight_smile:

To co gpu Asus RX 570 STRIX OC 8GB w starszym PC nie nadaje się?

Do FHD owszem, ale 2k z wysokimi detalami da z fps 35-40, 4 k zaś będzie porażką.

Ustawienia graficzne były na Ultra i bardzo wysokie hmm ciekaw jestem jak by to wyglądało jak by zjechać 1 oczko w dół tzn średnie, wysokie.

w 4k dalej będzie to konsolowe 30fps w nowszych grach… https://www.youtube.com/watch?v=qiDGkh8Iw4Y, ale sparwdzic możesz. Może akurat te Twoje pójda znośnie. :wink:

Zmienię plany i zacznę zbierać na nowszy sprzęt do TV a starszego PC dam siostrze ( ma jakieś gierki mało wymagające ).

Temat można zamknąć.