Ga-m720-us3 problemy z podlaczeniem do obudowy i zasilacza

witam znowum mam problem kupilem plyte w temacie i przy wkladaniu plyty do obudowy mmam pewien problem a mianowicie nie wiem jak wygiac takie cos co jest etykietka audio, usb z tylu myszka i klawa ps/2. pozdro

matief ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Chodzi Ci o zaślepkę ? Tam są już nacięcia tylko mocniej naciśnij w rządanym miejscu wyginaj raz do przodu raz do tyłu i samo odejdzie co ma odejść :slight_smile:

tak zrobilem to i jest git ale teraz kolejny problem… w zasilaczu mam jeszcze 2 wolne koncowki peripheral power connector i +12v pci express connector. m oze ktos wie czy da sie podpiac to do plyty glownej jak sie da to prosze powiedziec gdzie dokladnie

prosze o pomoc

Dodane 04.08.2009 (Wt) 19:30

I jeszcze jesli ktos wie do czego sluza na plycie glownej wtyczki takie jak: CPU_FAN SYS_FAN1 SYS_FAN2 i PWR_FAN oraz CD_IN i SPDIF_O

4 Pin peripheral power connector jest od zasilania procka, trzeba podłączyć, to takie białe kwadratowe 4 pinowe gniazdo na płycie.

+12v pci express connector jest od zasilania karty graficznej, też trzeba podłączyć.

Te wtyczki służą do podłączenia wentylatorów.

Ale nie moge znalesc wejsc odpowiednuich to tych peripheral power connector j i pci express connector j