Gadajace glosniki

w ogóle dziwna sprawa.

wyłączyłem dziś kompa, szum wiatraków ustał i przez jakieś 2sek było słychać jak ktoś mówi …

głośniki włączone były na listwie, komp wyłączony.

co to było?

proszę o sensowne wypowiedzi

CB. Gość obok twojego domu jedzie samochodem lub ciężarówką i mówi coś do drugiego gościa przez cb. Twoje głośniki to łapią. Mam tak samo czasami

Rozmowa z wczoraj

"-Maniek wolne za zakrętem?

-Wolne kur… wolne. Zapier…"

I tak to wygląda. Czasem można się pośmiać

hahahahha :mrgreen:

ja też tak chcee… :stuck_out_tongue:

Szczególnie częsta jak się mieszka przy skrzyżowaniu wojewódzkiej z krajową. Koreczki i pogadanki :slight_smile:

oj nie chciał byś :slight_smile: po pewnym czasie uciążliwe.

napewno głośniki firmy Logitech ??

swoją drogą na początku też się zastanawiałem co to jest. W tv mi też czasem to łapie. Na początku myślałem że słyszę głosy :smiley:

creative

swoją drogą, kiedy one łapią? cały czas? czy przy określonych okolicznościach?

przy okolicznościach gdy bardzo blisko twojego domu prowadzona jest konwersacja przez CB

wy mówicie serio serio ? :shock:

No ja mówię serio serio serio :slight_smile:

ale nie ma czego zazdrościć :slight_smile:

całkiem fajne tylko jak masz np. w nocy wł. głośniki śpisz i nagle jakiś typ przeklina :D:D

A propos CB radia można nadawać bez samochodu ?? :smiley:

tak … cb radio to nie jest typowo samochodowe urzadzenie :slight_smile:

no to na pewno :stuck_out_tongue:

to głośniki mają chyba jakąś wadę ? czy też tnąc koszty firma zrezygnowała z dobrego ekranowania ? :?

Miałem to samo… Do czasu wymienienia głośników :stuck_out_tongue: Miałem Creative… 2:0

Heh widze sporo osób to ma umnie to samo:,jak tam wylotówka na Chełm ;D’’ często to słysze :smiley:

Ja ma mtej firmy i nic nie słuszę a szkoda :confused:

A koło mnie (sąsiedzi) mają dużo osób CB.

Ktos tam się pytał czy można nadawać bez samochodu - naturalnie tak.

Zamieszczasz sobienp. na biórku podłanczasz i nadajesz na kanale 19 :smiley:

Pamietam jak było w programie 3 Regionalnym, że sobię tak 2 siostry rozmawiały z domu do domu.

Kanał 19 jest kanałem drogowym zwyczajowo przeznaczonym dla kierowców a nie pogaduszek.