Gadamy o : Wolfenstein - Enemy Territory

Jest to najlepsza gra w jaką grałem i dalej gram :smiley: Strzelam już ok. pół roku i w ET gram codziennie… Moją najlepszą mapą jest Railgun i Goldrush. Najbardziej lubię grać medic’iem i soldier’em :wink: :wink: :wink:

Ehh… moze mi ktos powiedziec po co ejst command post ??

Ja mam proble z ta gra jak che sobie zagrac juz mi sie laduje gra nagle zaladuje sie widze plansze i koniec ET wykonal nie prawidlowa operacje :(:frowning: wi ktos czemu tak mam zainstalowalem 2 raz to jeszce lepiej bo na poczatku jak che sobie imie wpisac jak sie 1 raz gre uruchamia ( tam gdzie rodzielczosc sie zmienia itp) to ET wykonal nie prawidlowa operacje mam windows 98 athlon 1800 + 384 ram gf 4 mx 4000

Gra jest spoko!! Być może że jest w pełni darmowa!! I dlatego zyskała taką popularność !!

Kurde, mi w Enemy Territory wyskakuje napis (jak gram) Connection In… coś tam. Na środku ekranu. Prawie sie nie da grać! Gościu mi lata po całej mapie nie wiadomo gdzie :frowning: Pomóżcie mi please!

Chyba conection interruped

Zapewne masz zasłabe łącze terz

tak czasem mam :frowning: i mam

radiówke

Witam , ściągnołęm sobie ET i bardzo mi się spodobała, tylko mam jedno pytanko, ściągnąłem sobie również około 40 dodatkowych map do tejże gry, lecz do jakiego katalogu mam je wrzucić ??

etmain i etprpo … ja tak przynajmniej robie i wszystko chodzi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Wystarczy do etmain wgrywać mapki :slight_smile:

A Comand Post zwiększa nam ilość stamina oraz pozwala zmienić respawn na CP (w niektórych mapach) :slight_smile:

Ilej jest dodatkowych mapek (oprócz 6 podstawowych) do ET ??

ja włączyłem gre, po 10 minutach nie miałem jej na dysku :smiley: