Gadu-gadu 10: Jak usunąć kontakt?

Witam!

Mam problem: jak usunąć kontakt w gg 10?

Próbowałem PPM > Usuń kontakt i nie zadziałało. Dałem PPM > ignoruj żeby wykasował się z mojej listy to on widniał nie dość, że w liście “Ignorowani” to jeszcze dalej widniał w moich kontaktach i jak jest dostępny to jest pokazany.

Po każdym resecie gg wszystko wraca jak wcześniej. Osoby zignorowane nie są zignorowane itp.

Proszę o pomoc, nie mam siły już z tym gg. Chcę sobie posprzątać gg :frowning:

Z góry dziękuję.

Pewnie chodzi ci o infobota, karolinę i co tam jeszcze gg dodaje na siłę? Odpuść sobie. Nie da się trwale i na stałe usunąć tych kontaktów. No chyba, że wyrwiesz razem z całym programem GG10 i użyjesz jakiejś alternatywy.

http://www.dobreprogramy.pl/GG10-Tuner, … 22582.html To jest lek na Infobota i inne.

Zgadza się, należy wywalić ten głupi GG10 i wrócić do poprzedniej wersji Nowe GG 8. Miałem dokładnie to samo, do szału doprowadzał mnie ten GG10 :frowning: wywaliłem, wróciłem do poprzedniej wersji i mam spokój :slight_smile: program przez jakiś czas zmuszał mnie do aktualizacji do GG10 he he, ignorowałem to i teraz dano mi spokój. GG 10 to beznadzieja, obciąża system, denerwuje zbędnymi dodatkami, jest przeładowany opcjami. To dla 5 letnich dzieci, co lubią takie bajery. Najlepiej to zrezygnować całkiem z gg i korzystać np z tlenu. Jest fajny, prosty i kompatybilny z GG :slight_smile:

polecam AQQ 2.2.4.10

dużo lepsze od GG10, mozna pisac z kazdym numerem (nie tak jak na 7.7) nawet tym powyzej 17 milionów.

lżejsze i mniej zamula kompa.

zero reklam i tym podobnych.

Jeśli chodzi o usunięcie z kontaktów infobota, Karoliny itp. to polecam program ggtuner mi usunoł i mam spokój po za tym usuwa tez zbedne bajery. Darmik24 na serio udało Ci się pozostać przy gg 8 ? bo też mi się ta wersja gg bardzo podobała ale niestety u mnie się do jakiegoś czasu pytało czy zaktualizować ale na końcu już się nie pytało tylko automatycznie się zaktualizowało do wersji 10 czyli wersji beznadziejnej.

Problem rozwiązany. GG tuner pomógł.

Dzięki wszystkim za pomoc :wink: