Gadu-gadu 10: Jak usunąć kontakt?


(Kubek1200) #1

Witam!

Mam problem: jak usunąć kontakt w gg 10?

Próbowałem PPM > Usuń kontakt i nie zadziałało. Dałem PPM > ignoruj żeby wykasował się z mojej listy to on widniał nie dość, że w liście "Ignorowani" to jeszcze dalej widniał w moich kontaktach i jak jest dostępny to jest pokazany.

Po każdym resecie gg wszystko wraca jak wcześniej. Osoby zignorowane nie są zignorowane itp.

Proszę o pomoc, nie mam siły już z tym gg. Chcę sobie posprzątać gg :frowning:

Z góry dziękuję.


(goomish) #2

Pewnie chodzi ci o infobota, karolinę i co tam jeszcze gg dodaje na siłę? Odpuść sobie. Nie da się trwale i na stałe usunąć tych kontaktów. No chyba, że wyrwiesz razem z całym programem GG10 i użyjesz jakiejś alternatywy.


(stalesz) #3

http://www.dobreprogramy.pl/GG10-Tuner, ... 22582.html To jest lek na Infobota i inne.


(system) #4

Zgadza się, należy wywalić ten głupi GG10 i wrócić do poprzedniej wersji Nowe GG 8. Miałem dokładnie to samo, do szału doprowadzał mnie ten GG10 :frowning: wywaliłem, wróciłem do poprzedniej wersji i mam spokój :slight_smile: program przez jakiś czas zmuszał mnie do aktualizacji do GG10 he he, ignorowałem to i teraz dano mi spokój. GG 10 to beznadzieja, obciąża system, denerwuje zbędnymi dodatkami, jest przeładowany opcjami. To dla 5 letnich dzieci, co lubią takie bajery. Najlepiej to zrezygnować całkiem z gg i korzystać np z tlenu. Jest fajny, prosty i kompatybilny z GG :slight_smile:


(Brtk5a3) #5

polecam AQQ 2.2.4.10

dużo lepsze od GG10, mozna pisac z kazdym numerem (nie tak jak na 7.7) nawet tym powyzej 17 milionów.

lżejsze i mniej zamula kompa.

zero reklam i tym podobnych.


(Pooismu) #6

Jeśli chodzi o usunięcie z kontaktów infobota, Karoliny itp. to polecam program ggtuner mi usunoł i mam spokój po za tym usuwa tez zbedne bajery. Darmik24 na serio udało Ci się pozostać przy gg 8 ? bo też mi się ta wersja gg bardzo podobała ale niestety u mnie się do jakiegoś czasu pytało czy zaktualizować ale na końcu już się nie pytało tylko automatycznie się zaktualizowało do wersji 10 czyli wersji beznadziejnej.


(Kubek1200) #7

Problem rozwiązany. GG tuner pomógł.

Dzięki wszystkim za pomoc :wink: