Gadu gadu 10 przeniesienie zawartości

witam używałem dotychczas laptopa na którym mam zainstalowane gg10. Chciałbym przenieść całą zawartość gg na inny komputer. Skopiowałem cały folder z laptopa wkleiłem i podmieniłem pliki na 2 kompie w C/program files/ gadu gadu 10 ale nic się nie zmieniło na tym 2 kompie ciągle mam profile które były a ten z laptopa sie nie przeniósł a chciałbym archiwum mieć. Jak to zrobić ?

Nie przenosisz plików z C:/program files/gadu-gadu 10, tylko jak w moim przypadku (win 7) C:/Users/nazwa_użytkownika/AppData/Roaming/nowe gadu-gadu. I ten cały plik sobie przenosisz na inny komputer w to samo miejsce gdzie właśnie podałem, lecz po włączeniu zapyta o hasło :slight_smile:

nie mam takiej sciezki… nie mam folderu AppData nie mam folderu roaming… nie mam folderu Users czy uzytkownicy…

W opcjach folderu zaznacz “pokaż ukryte pliki i foldery” i będzie.

haslo o ile dobrze kojarze mozna sprawdzic programem

GADU-READER v 1.0 mam na dysku jakby co i u mnie na XP i gg 6.1 dziala ok moze ktos chcialby sprawdzic na win 7 ?

Dodane 07.06.2011 (Wt) 22:27

hmm apropo tego pokazywania ukrytych to ja właśnie mam odznaczone na swoim kompie i nie widzi żadnego folderu na XP z nowym gg10

Dodane 21.06.2011 (Wt) 17:46

mozna jakos obejsc haslo do profilu ? pamietam w starych gg dzialaly programy ktore przeskanowaly kompa i znalazly konta i hasla a w gg 10 ?