Gadu - Gadu 8

/ - to jest znak zapytania? :slight_smile:

Jest podpisane: Galeria Gadu-Gadu 8.0

O zgrozo, zacznie się… :?

A co do wyglądu… taki jakiś “cukierkowaty”. Nie podoba mi się… już wolę GG 7 albo AQQ. :wink:

Aha nie wiecie przypadkiem czy może dodali jeszcze jakiś status ?

michnt , no właśnie już to widzę ile będzie tych opisów na gadu…

Normalnie piosenki bd. strzelać :confused:

omg, denerwują mnie opisy, a to nowe gg to podchodzi wyglądem pod viste

Może wreszcie zrobią porządny program który, nie będzie się wywalał z byle powodu…

Mam nadzieję, że będzie możliwość zmiany serwera podczas awarii [co często się zdarza].

jonek29, ciekawy avatar :]

Tragicznie to nowe gg wyglada, ciekawe ile RAMu toto bedzie zzeralo po kilkunastu minutach uzytkowania…

Ja GG, podziekowalem juz dawno i przesiadlem sie na konnekt’a ktory ma o wiele wieksza funkcjonalnosc niz gadu-gadu. Innym aspektem jest fakt ze protokol gg jest pre-historyczny, co odbija sie na bezpieczenstwie uzytkownikow i licznych naduzyciach.

Od dawna korzystam z protokolu gadu-gadu na konnekcie, z tego wzgledu ze niestety, wciaz mase ludzi w PL korzysta z komunikatora GG… szkoda, tym bardziej ze sa inne znacznie lepsze komunikatory oraz bezpieczniejsze protokoly na stabilniejszych serwerach. Mam tu na mysli Windows Live Messenger (dawniej MSN), ktorego uzywa wiekszosc osob na calym swiecie, niestety nadal nie w Polsce, a szkoda…

No, GG mnie zaskoczyło pozytywnie tym razem. Wygląd nowoczesny, integracja z innymi usługami, oparty na QT 4, oficjalne potwierdzenie wydania wersji na Maca i Linuksa, noooo… Powoli się przekonuję. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce.

Ale radio nadal zmusza do Winampa buuuuuuuuuu…

i 75 MB Ramu przy zmianie skórek, ustawienia się nie zmieniają…

Ale to w końcu BETA

A tu licencja:

Licnencja 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf 

fdf hej

rozwala mnie to powoli xD

A mi się w ogóle niechce połączyć z serwerem. Nie wiem co jest :confused: :x

Łukasz14 , jak to co jest? Gadu Gadu to jest :stuck_out_tongue: :hahaha:

Vanshei , no właśnie to jest gg :confused: myślałem, że już w becie to trochę bedzie działać ,a tu lipia #-o

http://legalne.info/soft/349/Gadu-Gadu

pssss

Dali nowa wersje gg, ale nie można się z niej połaczyć…

Tak postępuje tylko Gadu-Gadu :x

Trzeba cierpliwie poczekać, choć osobiście nie zamierzam zamieniać kochanego Aqq2, na nowe padu-padu :lol:

Jak te 8.0 będzie dno to przesiadam sie na AQQ albo pozstaje na 7.7 gadu

To nie wina programu Gadu - Gadu, tylko ich, zrobili radio które jest tylko na winampa, odpalałem na WMP ale jakiś komunikat tylko był.

Tylkojest taka sprawa, że zmienili protokół. A jak wiadomo po wydaniu nowej wersji stare serwery mogą zostać wyłączone, użytkownicy zmuszeni do używania GG8, a użytkownicy innych komunikatorów z obsługą GG mogą zostać wtedy na lodzie. Zapewne specyfikacji protokołu nikt nie ujawni. Ale mam nadzieję, że podczas trwania beta-testów ktoś zdąży napi9sać wtyczkę do Aqq i jakiegoś komunikatora linuksowego obsługującą nowe GG. A że znając GG testry mogą potrwać kilka lat, to może się uda :stuck_out_tongue: Czarna wizja, ale realna niestety.

Oby ludzie wreszcie zmienili GG na AQQ, a co by było moim marzeniem, aby w Polsce zaczęto używać Windows Live Messenger :wink:

Też mam takie marzenie xD Najgorsze jest to, że nowe GG )patrz góra okna programu, zmiana statusów, opis, avatar, kontakty są żywcem ściągnięte z WLM! Z tym, że avatar jest po prawej stronie. żal.pl

Heh, patrzę na te screeny z GG 8 i coś mi się zdaje, że to będzie jeszcze gorszy komunikator niż nowe AQQ… Mam tylko nadzieję, że komuś zechce się robić nową wersję protokołu do Mirandy, bo inaczej nie wiem co zrobię :frowning: . Dlaczego Polacy nie mogą się przesiąść na Jabbera?!