Gadu - Gadu 8

Nom i skiny jakies ;p

Mój wujek pracuje w gg i zna dokładną datę premiery na net data to … 1 4 . 0 6 . 2 0 0 8 znam wszystkie nowe funkcje będzie także do 150 znaków w opisie

Artur1996 , taaa, a mój dziadek to Bill Clinton…

Daruj sobie :x

To podaj choćby jedną funkcję. Zobaczymy, czy jesteś ‘wiarygodny’ :slight_smile: :slight_smile:

Mój wujek pracuje w microsofcie i wiem wszystko o Windows 7, data wydania to 16.01.2009, wymagania mają być takie same jak XP ma. :lol: :lol: :lol:

Mam pytanie. Wiadomo kiedy będzie final?

przemek1234 , jak będzie to będzie, narazie wypuścili betę, a więc nie prędko będzie wersja RC :stuck_out_tongue:

nie musicie wierzyć :confused:

14.06 wcale nie jest tak daleko; widzę, masz już dwa ostrzeżenia, to jeszcze jedno nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

Dopiero co wyszła Beta i od razu finalna wersja by wyszła on chyba oszalał :lol:

On nie oszalał bo on ma tam wujka, a wujek wszystko wie jak wiadomo :slight_smile:

Co do GG to np ja jestem na to skazany. Próbowałem AQQ, Tlenu, Mirandy… tylko to ostatnie mi jakoś podeszło… Hmm. Uzależniłem się od GG i tego całego interface’u?-.-

A można gdzieś sciagnac tą bete ?

Jakbym miał używać takiego komunikatora, to bym zrezygnował z protokołu, totalna porażka - OMG.

juz mam :slight_smile: fajne ale przyzwyczajony jestem ze zmiana opisu jest na dole :slight_smile:

http://legalne.info/soft/349/Gadu-Gadu

Fajne to Gadu ale nie mogę się połączyć z serwerem, więc troszkę lipa, może ktoś wie jak to zrobić?

Wiele razy było pisane, że GG Team jak na razie zablokował możliwość łączenia się tym programem z serwerem. Trzeba poczekać.

W dniu 13.06.2008 , o godzinie 17:28 został dopisany post przez enter6

Jutro 14.06; oczekujemy :slight_smile:

Czy ktoś korzysta lub ma zainstalowane b8.0 i wie, czy jest już możliwość łączenia się z serwerem?

enter6 , ja mam zainstalowane i ciągle nie ma połączenia z serwerem :frowning:

Ja nawet nie instalowałem bo podobno zwiecha kompa :stuck_out_tongue:

Ja zostaję przy GG7… a niedługo ma się pojawić kolejna wersja WLM (może ktoś wreszcie napisze wtyczkę z obsługą protokołu GG). :smiley: Wiem jestem optymistą… :wink: