Gadu gadu cały czas niedostępne

Mam problem z gadu gadu, chodzi o to, że po włączeniu gadu gadu pozostaje niedostępne i nic nie mogę z tym zrobić przez dłuższy czas, najdziwniejsze jest to, że gdy przełączam na inny numer, który należy do mojego kuzyna to wszystko jest ok. Co może być przyczyną tego czegoś?? Brat też ciągle narzeka, że musi czekać po godzinie lub 2, żeby mu gygy zaskoczyło!

Dzięki z góry za pomoc!

Problem z serwerami Gadu-Gadu.

Przyczyną jest sposób pracy oryginalnego GG, czyli na poczatku musi się połączyć z HUB Serwerem ;/

Wypróbuj GGLite, troche trzeba skonfigurować, ale jeśli GG nie ma naprawdę poważnych problemów to chodzi jak

burza - i co ważne jest przenośne, można nosić na penie :wink:

GG Lite 0.3.7.59

http://www.gglite.com/

GGLite pracuje w ten sposób że najpierw próbuje nawiązać łączność z serwerem z którym ostatnio współpracowal,

jeżeli się uda - to połączenie jest natychmiast po starcie GGLite, jeżeli nie - przeszukuje listę serwerów w kolejności

w jakiej ma ją wprowdzoną (mozna dodać ręcznie sprawdzone i najpewniejsze serwery), gdy i to się nie uda - zaczyna tak jak GG czyli przez połączenie z HUB Serwerem ;/

W razie problemów z konfiguracją służę pomocą :wink:

Również polecam GG Lite. Jest to prosty programik bez wodotrysków, ale chodzi **********. Spik też jest fajny, ale najfajniejsza jest Miranda -po skonfigurowaniu wygląda wyśmienicie, a i działa całkiem przyjemnie.

Ok dzięki za pomoc :slight_smile:

ja też ostatnio miałem podobny problem aż sie wkurzyłem i zainstalowałem AQQ(wersje beta) i też polecam :wink: