Gadu-gadu - cały czas "niedostępne"

Witam, mam ogromny problem z gadu-gadu. Od pewnego czasu po włączeniu ikony, wpisaniu hasła, gadu-gadu jest cały czas niedostępne. Nie mogę ustawić gg na dostępny. Zauważyłam, że po włączeniu gg nie potrafi się przestawić na ustawiony wcześniej opis. Czasem włączam po 3, 4,5,6,7,8,9,10 razy i nic:/ Niewiem co się dzieje… Na stacjonarnym kompie wszystko jest ok, ale tu na laptopie jest masakra. Nie mogę się włączyć. Przeinstalowałam już gadu-gadu i nic, ciągle nic. Proszę o jakąś radę. Z góry bardzo dziękuję

Przeinstalowując gg należy również usunąć utworzony profil, zrobiłaś to ?? Jaki masz system ??

super_owieczka ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstaluj se GG tools i tam zmien adres servera ip gg i bedzie działac :-o

Miałem tak z 4 dni temu ale się w końcu poprawiło xD Tak ze 2 dni to miałem. Restarty kompa pomogły

no to jest profesjonalny sposób :x

GG często ma problemy z serwerami tutaj możesz sobie sprawdzić który aktualnie śmiga

Zainstaluj sobie np: Tlen

i gg będzie śmigało :stuck_out_tongue:

A nie prościej wgrać inny komunikator? Który zawsze w 99% będzie działał…

Polecam Tlen.pl lub AQQ.

Nie chcę się czepiać, ale co chwilę sa te same tematy np. "GG nie dziala, GG się nie wł. " , ludzie użyjcie trochę szukajki na naszym forum, to znajdziecie odpowiedź.

viewtopic.php?f=2&t=245747