Gadu-Gadu - cos naprawde dziwnego

Witam!

Na GG wystapil mi napawde dziwny problem, z ktorym nie spotkalem sie u nikogo nigdy wczesniej. Otoz osoby ktore mam na liscie krotki czas (od trzech miesiecy mniej wiecej) sa w rzeczywistosci dostepne, natomiast ja widze je jako niedostepne. Osoby te maja mnie na liscie kontaktow i rozmawiam z nimi normalnie - z tym,ze jest to bardzo uciazliwe poniewaz nie wiem kto w aktualnej chwili na gg jest.

Jezeli ktos wie jak to rozwiazac to bardzo prosze o pomoc. Przeinstalowanie GG nic nie dalo.

Pozdrawiam

miałem ten sam problem tylko że u mnie on trwał kilka godzin :o

Prawdopodobnie jakas awaria na serwerze. Z czasem już jest OK 8)

prawdopodobnie ci z którymi rozmawiasz po drugiej stronie są ustawieni na Niewidoczny.

spytaj się tych osób czy czasem się nie ukryły tak jak napisał Lord Yabol. Druga sprawa, czy wszyscy z którymi rozmawiasz widoczni są jako niedostępni ?

Te osoby sa dostepne i tez sie dziwia o co chodzi. Nie wszyscy z ktorymi rozmawiam pokazywani sa jako niedostepni - tylko ci ktorych dodalem do listy w przeciagu ostatnich 3 miesiecy.

Jak sprawdzam w katalogu czy dana osoba jest dostepna, to pokazuje sie tam,ze tak, a u mnie na liscie jest niedostepna

Czy stało się to ostatnimi dniami? Odczekaj, powinno przejść. Podobnie było, kiedy ja byłem dostępny używając Tlena i obsługi GG w nim. Byłem dostępny, jednak rozmówca uzywający oryginalnego klienta GG widział mnie jako niedostępnego.

Trwa taki stan od kilkunastu dni /bynajmniej u mnie/…mam widoczne jako dostępne około 10-15 % osób z kontaktów… :-k

Mogą też używać wtyczki “ukrywacz”. Dla jednych są dostępni dla drugich nie.

To naprawde może skomplikować sprawę.

Jednak wydaję mi się, podobnie jak innym forumowiczom, że to awaria gg, na którą Ty sam nie masz wpływu.

1.Spróbuj przeinstalować GG nie biorąc ustawień z wczesniejszego i bedzie oke.

2.Jeśli masz ggpower i wtyczke IGnorant odinstaluj ją !

3.Zmień gg na inny komunikator który obsługuje numerek gg :o 8) :smiley: :smiley:

Ale usuwając wszytko co było w folderze gg :slight_smile: :smiley:

siemka to samo jest u mnie zakładałem swój profil u kolegi i tak było to samo takze nie wiem czym to jest spowodowane ale sporo osob w polsce ma ten sam problem aha jeszcze te osoby wogule nie maja opisów jak widzisz