Gadu-Gadu - czarne kwadraty zamiast statusów

(Hub) #1

Witam wszystkich, mam dziwny problem, na GG zamiast statusów mam czarne kwadraty i jakby takie ikonki minimalizowania ;/ nie wiem co jest, a to brzydko wygląda wiecie może jak to usunąć? - reinstalowałem GG pomagało, ja chyba wiem z kąd to się bierze, bo jak gram w grę CS 1.6 i minimalizuję grę to mi na GG sie takie coś pokazuje, nie wiem czemu może pomożecie?? zamieszczam niżej link do screena...

96854882fs0.jpg

(Sebos99) #2

Instalowałeś jakieś dodatki typu PowerGG?

(Hub) #3

nie nic takiego nie instalowałem, tylko normalne nowe gg ver. 7.7

(Ciupa Michal) #4

może sprobuj przeinstalować na starsze gg

jeśli problem będzie sie powtarzał odinstaluj gg, znajdź pliki które zostały po programie i usuń wpisy z rejestru i wtedy zainstaluj ponownie

wpisy z rejestru usuwa CCleaner

(Seba86mu) #5

Zawsze się tak działo, czy kiedyś było normalnie ?

Jaką posiadasz kartę graficzną i jakie sterowniki zainstalowane masz do niej (dokładna wersja) ?

(Gorogoro) #6

też tak mam.. :expressionless: mam xp z sp 2 kartę graficzną geforce 6200 256mb/64bit nie wiem o co chodzi.. jak włączam gg to mam takie ikonki, zamykam gg, włączam jeszcze raz i działa... :expressionless: a sterowniki do karty graficznej mam najnowsze ścągane ze strony nvidii

(Chillout) #7

Odinstalowanie:

-Odinstalować program GG (w Panelu Sterowania, aplet Dodaj/Usuń Programy),

-Usunąć pozostałości po programie (folder \Program Files\Gadu-Gadu),

-Usunąć profil użytkownika (\Documents and Settings\nazwa\Gadu-Gadu)

-(start->uruchom->regedit) Usunąć wpisy z rejestru (\HKLM\Software\Gadu-Gadu i HKCU\Software\Gadu-Gadu)

I spróbuj ponownie zainstalować.

(Longhorn2009) #8

Prościej po prostu odinstalować GG w Panelu sterowania, a potem przeczyścić rejestr specjalnym programem do tego np. CCleaner.