Gadu-Gadu dziła, ale nie wczytuje stron WWW

Witam:) Od razu mowie ze jestem tu nowy i nie wiem co i jak wiec prosze temat skierowac do odpowiedniego działu jesli cos zle zrobilem.

Mam taki problem

Gadu-gadu, ściąganie plików serwera FTP działa bez zarzutów. Problem jest natomiast z wczytywaniem stron WWW.

Po włączeniu komputera strony wczytują się normalnie przez jakiś czas a potem zacinają się tak ze sie w ogóle nie ładują, przechodzi to zazwyczaj po pół godzinie, czasami dłużej. Wczesniej pomagał restart komputera a teraz już i nawet na to nie działa.

Problem występuje zarówno pod Firefox’em jak i w Internet Exploer.

Jestem zielony jesli chodzi o takie sprawy wiec prosze jasno i konkretnie napisac co moge zrobić by problem rozwiazac.

Niektóre strony internetowe nie działają

Spróbuj zresetować modem, przypuszczam, że tak się łączysz.

Jeśli modem jest podłączony na USB przełącz się na kabel RJ45 (tzw. skrętka) i podłącz do karty sieciowej komputera. :slight_smile:

Powinno pomóc, jak nie pomoże będziemy zastanawiać się dalej.

z tym ze to nie sa NIEKTÓRE strony tylko wszystkie;/

Dodane 24.02.2009 (Wt) 18:24

z tym ze to nie sa NIEKTÓRE strony tylko wszystkie;/

Dodane 24.02.2009 (Wt) 18:26

z tym ze to nie sa NIEKTÓRE strony tylko wszystkie;/

Wykonaj proszę to co polecił cosik_ktosik , a jak to nie pomoże to wtedy moja wskazówkę.

Coś się w tym połapać nie mogłem ale wczesniej (przed zacięciem) wyczytałem na jednym z forum by ściągnąć HiJackThins, usunąłem to co mi się tam pokazała i po ponownym uruchomieniu komputera śmiga aż miło (jak narazie) …

Jeśli chodzi o te proxy to wszystko działa. wiec to tu chyba wina nie lezy.

Dodane 24.02.2009 (Wt) 19:05

NIESTETY problem powrócił :frowning:

Moze jeszcze jakies rady??