Gadu Gadu emotki ememensy

Jak na załączonym zdjęciu. Np. ja pisze do znajomego u mnie emot jest normalny u niego/ u niej ememns, i na odwor, ktos pisze dobrze, u nich normalne u mnie dziwne. Patrzyłem na screenach. To dowcip gg?

54740241.th.jpg

Te emotikonki biorą się stad jak ktoś pisze do ciebie z aqq i dlatego ci się wyświetlają emenemsy.

Nie. Wiem, bo znajomi mają gadu-gadu. Doszedłem, że jak ktoś ma gg 8 albo gg 10, to mi od niego emenemsy dochodza, jak 7 albo nizej to nie. Teraz ja zmienilem na aqq, i koledze ode mnie normalnie dochodzą.

to niemozliwe.ja mam to samo a ja i kolega mamy zwykle najnowsze gg ze swiateczna skorka.wczesniej mialem zwykkla skorke i bylo to samo.swoja droga fajne to :smiley: ale o co chodzi? na stronie gg nic nie ma…

Też tak mam. Nowy rodzaj reklamy na gg jak widzę.

ja to zauwazyłem od godziny okolo 15:10

tak myslalem ze to moze gift na swieta?

gift ?

to jest gift? to jest wkurzające, ma ktoś oficjalne wiadomości co to jest i po co?

Gadu- gadu żart? To nie jest żart, tylko kolejny sposób zarobienia pieniędzy tego komercyjnego programu. W co raz większych ilosciach, i o co raz większych rozmiarach banery reklamowe im nie starczają.Dać takie coś na serwer. Szczęście, mają Ci, co używają wersji GG 7>=.

no wiem :slight_smile: , ale ja np. jestem przyzwyczajony do gg :smiley:

Ma ktoś informacje po co emenemsy?

:expressionless: przecież sam napisałeś

Dlaczego właśnie m&m’s a nie coś innego? Pewnie m&m’s zaproponowało niezłą kwotę za taka reklamę i pstryk! - macie nowe emoty :stuck_out_tongue:

no, ale to nnie jest oficjalnie potwierdzone :wink: Bardzo nie miły żarcik GG

Znając życie, twórcom gg właśnie o to chodzi. Nic nie piszą oficjalnie na stronie bo i po co? Sam zobacz jakie zainteresowanie wzbudziły te dodatkowe emotikony - robienie szumu to świetna reklama. Tylko czy czasem nie wyjdzie im ona bokiem?

Jak dobrze że GG nie używam :slight_smile:

Kolejna forma reklamy na GG.

Choć dość łatwo jest się jej pozbyć, prawdopodobnie wystarczy wykasować pliki grafik m&m’sów z katalogu GG w Program Files.

to jest najprawdopodobniej reklama gg. w wiadomości już z serwera zamiast buźki przychodzi coś zamiast niej. normalnie jest (w podglądzie pliku archiwum widać). Natomiast jak jest ten głupi m&m to jest i odnośnik do obrazka w katalogu ImgCache.

Tymczasowo zrobiłem tak, że pliki w tym katalogu (te od m&m) zastąpiłem oryginalnymi buźkami ale to jest rozwiązanie doraźne. Pewnie niedługo będzie inna reklama i nowe obrazki. A znając inwencję tych od gg będzie to wcale często. Wkurzyli mnie z tym strasznie.

Wcześniej próbowałem z aqq. Tyle że wtedy jak ktoś mi wysyłał buźkę (zamiast której w gg dostawałem m&m) to w aqq nie dostawałem kompletnie nic. Zero wiadomości. Wszystko normalnie dochodziło oprócz tych nieszczęsnych buziek. Także ja widzę na razie tylko rozwiązanie z nadpisaniem tych gifów w ImgCache.

Chociaż to właściwie nie jest rozwiązanie tylko maskowanie problemu :confused:

Mam nadzieję, że się to komuś przyda. Pozdrawiam.

Też to zauważyłem. Pisałem z bratem, a tu nagle taki m&m’s. Mnie to jakoś specjalnie nie denerwuje, ale jeśli to rzeczywiście reklama, to GG stacza się coraz bardziej.

i tu sie mylisz bo ich tam nie ma a poza tym nie da sie ich ot tak zobaczyc,ujrzec je mozna tylko gdy sie odczyta do kogos wiadomosc.jak sie samemu zrobi emotke to jest ona normalna…

swoja droga nie iem czemu wam to az tak przeszkadza i denerwuje,mi i mojemu koledze sie podobaja :wink:

Wygląda na to, że te m&m’sy są dodawane w jakiś sposób po stronie serwera. W dodatku AQQ nie jest z nimi kompatybilne i wyskakuje błąd: Access violation. Ma on zostać naprawiony dopiero za kilka dni (pewnie po świętach).

Właśnie dostałem na aqq tego m&m’sa - 100 błędów Aqq (jak wyżej) oraz wyłączenie aqq przez menedżer zadań :stuck_out_tongue:

Jeszcze nikt tu nie napisał, że ten błąd się zapętla i w inny sposób absolutnie nie można się go pozbyć (błędy uniemożliwiają normalną pracę).