Gadu-gadu i ciągle nowsze wersje :D

Witam,może ktoś wie czemu ostatnio co parę dni ukazuje się nowsza wersja GG czy oni wypuszczają ciągle tak niedopracowane wersje że muszą je tak często łatać??Bo trochę mnie to już denerwuje,co kilka dni na vortalu parze nowa wersja GG,i trzeba instalować :mrgreen:

GG po części cale jest błędem … a do instalowania najnowszego nikt Cie nie zmusza. :stuck_out_tongue:

A tak na poważnie … pewnie dostosowują do kolejnych niekompatybilności z Vistą … co pojawi sie błąd to jest "nju werszjon " z poprawionym bugiem.

Czekaj na wersje finalne i wtedy instaluj.

Nik ci nie karze przecież ściągać :wink:

Tak jak kolega wyżej napisał “gadu gadu całe jest błędem”- zgadzam się :] To chyba najgorszy komunikator :] ( nie mówię o sieci!)

Dlatego też używam AQQ :smiley:

czemu niby tak myślisz??Ja myślę że jest najlepszym komunikatorem i najpopularniejszym w Polsce :wink:

No comment :stuck_out_tongue: Serwery im często padają :slight_smile:

Raz na 3 miechy może padnie :stuck_out_tongue:

Tja. 3/4 użyszkodników komputerów używa GG, a pozostała 1/4 nie przyznaje się do jego używania.

po prostu najpopularniejszy komunikator w Polsce i tyle :stuck_out_tongue:

najpopularniejszy nie oznacza najlepszego - gg to syf brak obsługi innych sieci częste błędy… ja tam wole mojego tlenika z którym nie ma problemów i moze wyglądać 10000x ładniej od gg

potwierdzam :]

GG rozeszło się po Polsce podobnie jak winamp - dobra reklama i mała wiedza ludzi, ze jest coś innego niż gg - podobnie jak systemy operacyjne (z 80% Polaków nie wie co to jest linux czy MAC OS X) wszyscy wiedzą tylko o windowsie ale sprawa windy to już co innego niż GG :stuck_out_tongue:

Ja wiem co to jest Linuks, a i tak pod nim kożystałem z kadu. Dlaczego? Bo większość, zdecydowana większość, z moich znajomych korzysta z… GG.

Od tego nie uciekniesz, skoro większość z tego korzysta. A to, że ma błędy, to tylko wina twórców. Teraz nie używam linuksa, zgadnij dlaczego?

i co z tego? ja mam tlena + import numeru gg i aqq… to, że nie używa się się komunikatora gg to nie znaczy, że nie używa się sieci… bez tego ani rusz w dzisiejszym świecie :mrgreen:

bo nie umisz go obsługiwać ?? :stuck_out_tongue: :mrgreen:

komunikatora gg nie trzeba używać ale sieci gg trzeba używać bo niestety większość korzysta z tej sieci ;/

Przez ponad pół roku używałem AQQ. Tragedia. Conajmniej 3 razy dziennie potrafił się totalnie zawiesić i tylko ctrl+alt+del potrafił go odratować. Nawet na ‘świeżej’ się sypał.

Oprócz tego miałem też Mirande, WPkontakt i Tlen.

I tak wróciłem do GG. Nie narzekam, nie sypie sie, w pełni spełnia rolę komunikatora internetowego. I pozostanę przy tym. Chyba że zaoferujecie coś ciekawego, z chęcią wypróbuje. Jestem otwarty na propozycje.

Łojezu! Nie chodzi mi o samo GG. Biega o sieć GG. Na to, że serwery GG nie wydalają nie poradzi żaden klient GG.

moja przygoda z tym komunikatorem wyglądała tak samo :stuck_out_tongue: :mrgreen:

hehe chyba, że zna się sposoby :stuck_out_tongue: nie spotkałem się aby padły wszystkie serwery na raz :stuck_out_tongue: zawsze działał chociaż jeden:

http://www.kadu.net/monitor/

i wystarczy tylko zaimportować sobie ten działający serwer do komunikatora (w tlenie jest taka i chyba w aqq oraz pod linuxowymi klientami)

od 7 lat nie mialem ani jednego błędu i problemu z gg

:stuck_out_tongue:

@pysiu. Ja też nie mam, więc dziwię się innym użytkownikom “poczemu” mają kłopoty?

Naprzykład jak ktoś na Vistę to połowie userów GG rozwala system (war. pasek). Ja używam AQQ i przez pól roku nie miałem z nim żadnych problemów

Pozdrawiam kuhar!