Gadu-gadu i wysyłanie wiadomości

Witam

Już chyba na forum pojawił sie taki problem, lecz za Chiny znleść nie moge :evil:

Chodzi o to że do mnie wiadomości dochodzą lecz jak ja niby wysyłam to do adresata nie dochodzą :evil:

Za spamera mnie uznać nie mogli, ponieważ nie wysyłam zbytnio wiadomości a prawie w ogóle linki itp

Proszę o pomoc :?

Bardzo podobny przypadek miałem z stefanem(komunikator interi) wtedy musiałem w firewallu dodać tego stefana do białej listy i zaktualizować program wtedy wszystko mi działało.

wcześniej wszystko działało

Firewalla nie mam

tzn mam tylko tego co jest w service pack 2

Może masz zainstalowany jakiś program, który sprawdza stan osób z twojej listy kontaktów ? Jeżeli tak to może przez to GG zaliczyło cię do spamerów. Czytałem gdzieś o takiej sytuacji.

mialem kiedys to samo,napisalem maila do gadu gadu i dostalem odpowiedz,ze dostalem tymczasowego bana na numer za wysylanie pustych wiadmosci “spacja i enter”. Ban trwal 24h.

Takiego programu nie mam

Ale ja się tak nie bawiłem :roll:

A może ta/te soby nie maja Cie na liście kontaktów i maja włączona opcje nie przyjmuj wiadomości od nieznajomych???

chyba że do wszystkich osób nie dochodzi to nie wiem.

miałem coś podobnego, tylko że do mnie też nie dochodziły. zainstalowałem nowe gg (7.5) http://tiny.pl/7jdx i po bólu! wszystko działa jak piwinno!

albo

albo wysylales duzo zdjec lub linkow i GG uznalo ze spamujesz ludzi

u ciebie miniuka tez tyle powinnien trwac

ja tego niby “bana” miałem z 5 miesięcy! :evil:

Ostatnio bylo coś z tym chyba nie w porządku bo kolega miał to samo. Najnowsze GG. ‘Naprawiło’ się samo po kliku godzinach.