Gadu-gadu i wysyłanie wiadomości

(Miniuka) #1

Witam

Już chyba na forum pojawił sie taki problem, lecz za Chiny znleść nie moge :evil:

Chodzi o to że do mnie wiadomości dochodzą lecz jak ja niby wysyłam to do adresata nie dochodzą :evil:

Za spamera mnie uznać nie mogli, ponieważ nie wysyłam zbytnio wiadomości a prawie w ogóle linki itp

Proszę o pomoc :?

(Macio117) #2

Bardzo podobny przypadek miałem z stefanem(komunikator interi) wtedy musiałem w firewallu dodać tego stefana do białej listy i zaktualizować program wtedy wszystko mi działało.

(Miniuka) #3

wcześniej wszystko działało

Firewalla nie mam

tzn mam tylko tego co jest w service pack 2

(michalj82) #4

Może masz zainstalowany jakiś program, który sprawdza stan osób z twojej listy kontaktów ? Jeżeli tak to może przez to GG zaliczyło cię do spamerów. Czytałem gdzieś o takiej sytuacji.

(artide2) #5

mialem kiedys to samo,napisalem maila do gadu gadu i dostalem odpowiedz,ze dostalem tymczasowego bana na numer za wysylanie pustych wiadmosci "spacja i enter". Ban trwal 24h.

(Miniuka) #6

Takiego programu nie mam

Ale ja się tak nie bawiłem :roll:

(Vanshei) #7

A może ta/te soby nie maja Cie na liście kontaktów i maja włączona opcje nie przyjmuj wiadomości od nieznajomych???

chyba że do wszystkich osób nie dochodzi to nie wiem.

(matio) #8

miałem coś podobnego, tylko że do mnie też nie dochodziły. zainstalowałem nowe gg (7.5) http://tiny.pl/7jdx i po bólu! wszystko działa jak piwinno!

(Pawcio151) #9

albo

albo wysylales duzo zdjec lub linkow i GG uznalo ze spamujesz ludzi

u ciebie miniuka tez tyle powinnien trwac

(matio) #10

ja tego niby "bana" miałem z 5 miesięcy! :evil:

(Polko P L) #11

Ostatnio bylo coś z tym chyba nie w porządku bo kolega miał to samo. Najnowsze GG. 'Naprawiło' się samo po kliku godzinach.